The Son

A tíz részes drámai sorozat Eli McCullough (Pierce Brosnan) életének teljes átalakulását mutatja be, miközben egy jóindulatú ártatlan emberből számító gyilkossá válik. Mindent elveszít a vad határvidéken, ami arra az útra tereli őt, hogy kiépítsen egy farmer- és… Több

Premier: 2017.04.08.

1. évad (2017) - 10 epizód
2. évad (2019) - 10 epizód

2017.01.18 Phalanx

Megnyugtató, hogy nem egy sima telenovella, hanem éppenséggel vannak mélységei a történetnek. A forgatókönyv pont egy nagy erőssége a sorozatnak. Az alakítások kissé bukdácsolnak, de nagyon szépek a felvételek. Nagyon jó, izgalmas és változatos.

2017.01.09 kasztni

Na, hát Pierce Brosnant eleve furcsa volt látni sorozatszínészként, és szerintem egész jól megállta a helyét. Egy elégé jó műfaji kombináció a The Son, legutóbb talán ilyen drámákat a hetvenes-, nyolcvanas években gyártottak. De ez itt mérföldkövekkel jobb.

Pierce Brosnan több mint harminc évvel az áttörést hozó szereplése (Remington Steele) után tért vissza a televíziós sorozatok világához.Szerző: hp

A Pierce Brosnan által alakított karakter puskája egy 351-es kaliberű 1907-es Winchester. Szerző: hp

A The Son főszerepét eredetileg Sam Neill alakította volna, de személyes okokra hivatkozva visszamondta a szerepet, melyet Pierce Brosnan vett át tőle. Szerző: hp

A sorozat forgatása 2016. júniusában kezdődött el. Szerző: hp

A 10 részes első évad premierje 2017. április 8-án volt az AMC-n.Szerző: hp