The Visit
Deanna Dunagan
Kathryn Hahn
Kathryn Hahn
M. Night Shyamalan

A látogatás című horrorban két tinédzser meglátogatja sosem látott nagyszüleit. Az idős házaspárnak édesanyjuk 19 évesen fordított hátat. Már első éjszaka fura eseményeknek lesznek a tanúi a gyerekek, ezeket azonban betudják a nagyszülők korának. Kisvártatva egyre szaporodnak a vészjósló… Több

Premier: 2015.08.30.

2023.07.21 ThaliaLovecraft

Az ötlet tetszett, de sokkal többet ki lehetett volna hozni belőle. Hogy miről szólt a film? Szinte semmiről. Elég, ha az ember elolvassa a leírást. Az egész egy és fél óra alatt csak egyetlen egy fordulat történt, bár a történet ettől még lapos maradt.

2019.08.12 indingo

M. Night Shyamalan mindig valami különlegeset hoz. Ez nekem annyira nem jött be és a nagy csavarra is voltak utaló jelek. A nyanyának miért lógott ki mindig a feneke?

Még a két öreg sem tudta ezt a fura horror-vígjátékot megmenteni. Zagyvaság a sztori, és nagyon klisés az egész. Én valahogy sem félni, sem nevetni nem tudtam rajta. Akinek tetszik, az persze úgy is dicséri, én viszont nem tudom.

2021.10.11 Klauka89 Nézhetetlen

A kisfiú rappelése számomra nagyon idegesítő, nyugodtan kihagyhatták volna a filmből. Nem horror kategóriába sorolnám, a sztori nem rossz. Az öregasszony színészi karaktere jó választás volt, lehet vele ijesztgetni. Őrülten beteg dolgokat csinál, a v... Több

2017.09.24 Deku

Nagyon nem jött be. Röviden ennyit mondhatnék róla de, hogy kifejtsem bővebben. Hiányzott belőle valami így inkább tucat filmnek illett be. Sajnálom, hogy ilyen lett de ajánlani nem ajánlanám.

A filmet Pennsylvania-ban és Floridában forgatták le 2014 tavaszán.Szerző: dulkap

M. Night Shyamalan ezúttal nem látható semmilyen cameo szerepben, ahogy a legtöbb filmjében tette. Szerző: dulkap

M. Night Shyamalan első filmje A falu (2004)óta, ami nem kapott Arany Málna-jelölést a Legrosszabb Film, Legrosszabb Rendező vagy Legrosszabb Forgatókönyv díjára.Szerző: dulkap

A film munkacíme "Sundowning" volt.Szerző: dulkap

(2015. 10. 06.)
The Visit
em ez lesz a világ legfélelmetesebb mozija (a keményvonalas horror-fanok talán még a műfajba sorolás ellen is tiltakoznának), drámának kissé felszínes és egyszerű motívumokból összetákolt, de a rendező egy évtizednyi mélyrepülése után azt hiszem, kevesen vannak, akik ne tudnának megbecsülni egy ilyen kisszerű, de legalább kellemesen szórakoztató pr... Több

Értékelés: 6.5/10
(2016. 01. 21.)
Családlátogatás
Nekem hiányzott belőle az a fajta erő, ami többszöri megnézésre sarkallna. Korrekt, de valahogy mégis egy kicsit kevés. Több

Értékelés: 7.5/10
(2019. 02. 13.)
The Visit (2015)
Megtekintés: Hangulatos thriller, horror elemekkel, meglepő fordulattal. Shyamalan még tud rendezni. Több