Ideglelés 3

Ideglelés 3

Blair Witch

Egy csapat egyetemista kempingezni indul az erdőbe, azonban csakhamar kénytelen rádöbbenni, hogy a fák közül a testet öltött iszonyat leselkedik rájuk.

(hp)

Rendező: Adam Wingard
Író: Simon Barrett
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada
Premier: 2016.09.11.

2022.11.30 Török389133

Nagyon unalmas az egész, a történet teljesen érdektelen, így igazából teljesen mindegy, milyen random események és ijesztgetések történnek.

Egy laza found footage. Vagy mégsem?

1999-ben két hihetetlenül laza és zseniális fickó (Daniel Myrick és Eduardo Sánchez) körülbelül 60 000 dollárból egy lepukkant garázsban megálmodott valamit. Az álomból valóság, a valóságból tapintható és megfogható készpénz és siker lett. A fim igaz... Teljes kritika

2017.06.19 HercegPeter

Sok újat nem mutatott. Az igaz, hogy sok a feszült jelenet, de ezek közül keveset használ ki a film arra, hogy megrémítsen. A film nagy része kiszámítható és sablonos. Sajnos évente már csak 1-2 horror sikerül jóra.

2017.09.09 Chatman

Ordít a filmről az olcsóság. Értem én, hogy az eredetinek sikerült... hogy is mondjam, eredetinek lennie, de nekik a legkevésbé sem. De legalább sikerült az év legmogosztóbb horrojának lennie. Ehhez gratulálok egy szem csillaggal (nem lehet kevesebbet adni??)

2017.02.01 Topicica

Nem volt ez rosszabb, mint az első kettő, meg jobb sem. Mondjuk, én azt hittem, az első részt remakelték egy kicsit maibbá, de az előző hsz-ek alapján mégsem. A lényeg, hogy jót tett a sztorinak ez a kis frissítés.

A vágási munkálatok 8 hónapot vettek igénybe. Szerző: Szilonka

A filmet mindössze 8 nap leforgása alatt forgatták le. Szerző: Szilonka

A filmet korábban The Woods, azaz Az erdő címen reklámozták. Találhattok a korábbi címhez készült előzetest és posztert is itt a mafab.hu-n.Szerző: ps

(2017. 01. 22.)
Blair Witch
Csak egyetlen ok miatt adok a közepesnél egy leheletnyivel jobb osztályzatot a filmre. Ez az ok Callie Hernandez, aki a filmben a Lisa nevű tech nerd szereplőt alakítja. Több