Ők

Ők

They

Julia Lund (Laura Regan), a gyönyörű, szép karrier előtt álló pszichológia szakos egyetemista lány tanúja lesz gyermekkori barátja szörnyű halálának. Bár a fiú kiskorától fogva pszichiátriai kezelés alatt állt téveszméi miatt, Julia hajlott rá, hogy elhiggye, valóban idegenek üldözték. A tragédiát követően, hamarosan maga is megtapasztalja a jelenlétüket, gyermekkori rémálmai valósággá válnak.

Rendező: Robert Harmon
Író: Brendan Hood
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada
Premier (HU): 2005.04.20.

2019.04.22 Dóra7.6

Sok jelenetére még ma is élénken emlékszem, főleg a végére, pedig vagy 6-7 éve láttam. Összességében korrekt, aki szereti a természetfeletti horrort, adhat neki egy esélyt.

2018.01.08 respect the movies

Szerintem ez egy jó film volt! Nagyon rég láttam legutóbb ezt a filmet és szinte csak annyira emlékeztem belőle, hogy nekem eléggé tetszett! Most újbóli megtekintése után, még mindig azt kell hogy mondjam hogy jó film! Pedig nem kevés hiba van benne,... Több

2016.01.08 TribeBubu

Nem igazán rémisztő horrorfilm, a sztori sem kimondottan ötletes. Viszont a befejezés meglehetősen elborult, a képi világa és a hangulata pedig nyomasztó, ezt pedig jó ideje kifelejtik a horrorokból. Egy horrorfilmnek a hangulat adja meg az alapot, a többi már csak extra. Ezért számomra egy egész jó kis film volt.

2019.02.12 Owotonor

TribeBubu: Jól leírtad a lényeget, azzal kiegészíteném hogy nekem a vége meglepően tetszett, erősen atmoszférikus jellege volt, a Slipknot plakát pedig rendesen befigyelt az egyik jelenetben.

A filmben egy jelenet erejéig feltűnik egy zenei plakát amin az Iowai származású Amerikai metál eggyütes a Slipknot látható első nagylemezükőn aminek címe szintén Slipknot és 1999-ben jelent meg ami nagy sikert aratott és ezáltal máig tartó világ hírnévre tettek szert, a tagok narancssárga ruha viseletben maszkokkal az arcukon.Szerző: Owotonor

Egyes pletykák szerint a film forgatókönyvét közel 10 ember készítette, mégis csak a végső listán egy személy neve szerepel, az pedig Brendan Hood volt!Szerző: respect the movies