Gondolatbűnök

Gondolatbűnök

Thoughtcrimes
Joe Flanigan

Freya McAllister a tinik gondtalan életét éli, mígnem hangokat kezd el hallani. Évekre elmegyógyintézetbe kerül, egy újonnan érkező orvos azonban megmentheti Freya életét.

(indingo)

Premier (HU): 2003.12.09.

2024.01.06 Ари Шандор

X-MEN :-)

Amolyan kis tévéfilmecske ez inkább. De annak kiváló. Semmi durvaság, semmi ütközéses-felrobbanós jelenet... semmi 6. emeleti zuhanásból megkapaszkodós, 16 métert ugrós jelenet. Nincs robbanás elől elfutás... nincs CGI... Könnyed időtöltés. Érdemes egyszer megnézni.

2018.07.31 Megamovie

Egész jó kis fordulatos gondolatébresztő film. Csak azt sajnálom hogy nincs rendes befejezése ezáltal olyanná válik mint egy sorozat pilot epizódja amiből végül sosem lesz semmi.

2018.09.10 Elkoo

Az alaptörténet nagyon is érdekessé tudta volna tenni a filmet,de a kivitelezés borzasztóan unalmassá illetve gyengére sikerült és a film vége szerintem eléggé elcsépelt lett.

2016.04.24 Remes982

Számomra igazán kellemes csalódás volt a film, nagyon izgalmas és fordulatos annak ellenére, hogy szemmel láthatóan, nagyon olcsó költségvetésből készült. Minden elismerésem az alkotóknak! Csakis ajánlani tudom!

2016.07.09 Fidos

Szerintem egy kicsit nyögvenyelős és egyszerre szájbarágós sztori, nem is igazán vártam tőle nagy fordulatot, de a úgy a második felében egészen felpörög. Jó meg van írva és ezzel nálam már elérte azt, hogy egy korrekt filmnek nevezhessem.

Titánok
2018