A lengyel spicli

A lengyel spicli

The Informer

Az egykor elítélt hősünknek most beépített ügynökként kell dolgoznia. Újból bevonul a börtönbe, hogy megtudjon néhány dolgot a lefülelt maffiavezérről.

(ps)

Forgatókönyvíró: Matt Cook, Rowan Joffe, Andrea Di Stefano
Ország: Egyesült Királyság
Premier: 2019.08.30. | Telekom TVGO (2021.05.01.)

Ana de Armas
Ana de Armas

2023.07.17 Bafam

Izgalmas film

Izgalmas, fordulatokban bővelkedő film, sok jó karakterrel, melyek kivétel nélkül mind jól lettek eljátszva. Szép munka, gratula a készítőknek!

2020.09.20 stevepisti

Rég láttam ilyen jó filmet ebben a kategóriában. Jól felépített történet, kellően izgalmas, feszült. Folyamatos figyelmet igényel a sok karakter szerepeltetése miatt. Nem megszokott a lengyel vonalat belevinni a kábítószer-kereskedő rosszfiúk szerepé... Több

2020.11.14 Di Canio

Végre egy jó film, amiben mindig történik valami, a szálak rendesen összekuszálódnak, nem lehet sejteni, mi fog történni. Érdekes, hogy miért pont ez a lengyel vonal van a droggal kapcsolatban, végül is lehetne akármi más is. Alul van értékelve, soha rosszabb filmet!

2020.12.10 dovetusfurdo

Soha rosszabat!

Simán vállalható film, jók a szereplők, izgalmas a sztori. Viszont többször azt éreztem, mintha siettetnék a film befejezését, lezárását. Lehetett volna a film hosszabb is, és akkor talán tudott volna egy- egy izgalmasabb jelenetet jobban körüljárni, mi miért is történt, mi járt a fejében stb. Műfajában jó film.

Alma Di Stefano debütálása.Szerző: Thibo84

A forgatás a New York-i Central Parkban található Bethesda Terrace and Fountain-ban zajlott.Szerző: Thibo84

Ez Joel Kinnaman és Common 3. filmes együttműködése az Éjszakai hajsza (2015) és a Suicide Squad - Öngyilkos osztag (2016) után.Szerző: Thibo84

Amikor a filmet először bejelentették, Josh Brolin, Maggie Gyllenhaal, Olivia Munn, David Oyelowo és Luke Evans kapta a főszerepeket.Szerző: Thibo84