Viharmadarak

Viharmadarak

Thunderbirds

Amikor a gonosz Hood megtalálja és megtámadja a Nemzetközi Mentők titkos bázisát és csapdába ejti a Tracy családot, csak a fiatal Alan Tracy és barátai menthetik meg a világot.

(rbernadett)

Rendező: Jonathan Frakes
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság, Franciaország
Premier (HU): 2004.11.24.

2016.05.18 Sonny

A maga színességében és naivitásában nekem bejön a Thunderbirds. Jonathan Frakes rendezői rutinja minden jeleneten érződik. Most még jó színészek is erősítik ezt.

2016.04.16 D. Shaday

Nem is értem, mit keres Ben Kingsley egy ennyire rossz filmben. Voltak benne ugyan itt-ott jó poénok, és a sofőr figurája is szimpatikus, de minden más borzalmas. Szerintem még a kisebb korosztálynak sem fog tetszeni, pedig akadtak benne érdekes ötletek, de egész egyszerűen borzalmasan lett megcsinálva.

2016.03.17 Vuk

INkább gyerekként jelentett nekem valamit, de mai szemmel nézve iszonyú unalmas, ciki az antihős, némely helyeken utolérhető némi akció, talán ez menti meg az egészet.

A filmet Stephen Lowe emlékének ajánlották. Szerző: rbernadett

Még a film elkészítésének nagyon a kezdeti stádiumában Matt Damon és Leonardo DiCaprio mindketten szóba kerültek Alan Tracy szerepére. Szerző: rbernadett

A készítők szerették volna Anthony Hopkinst vagy Patrick Stewartot megnyerni Hood szerepére, de mind a ketten visszautasították a lehetőséget, mert egyikük sem különösebben volt rajongója a sorozatnak. Szerző: rbernadett