Játssz egy XBOX 360 500 GB-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Tintin kalandjai

(The Adventures of Tintin)
Tintin kalandjai

Tartalom

Tintin, a fiatal riporter és foxterrierje szüntelenül keresi az újabb és újabb kaladokat. Ezúttal Sir Francis Haddock elsüllyedt hajója, az Unikornis nyomába erednek, mely valahol a tengerfenéken hatalmas mennyiségű aranyat és drágakövet tartogat a megtalálójának. A kaland tengerek, sivatagon, földön és égen keresztül vezet, mely során Tintin hűséges segítőkre akad. Az expedíció korántsem veszélytelen, de semmi nem állhat az ijfú riporter útjába.

2016. 06. 26. 07:37

Spielberg bácsi ismét bebizonyította, hogy tud. Egy vicces, látványos, jól kidolgozott filmet kapunk, és nem utolsó sorban a történet is szuper. Jöhet a folytatás.

2015. 07. 01. 08:18

Be kell vallanom, hogy nem vagyok egy nagy Spielberg rajongó, de ez a film igazán levett a lábamról. Rendkívül szerethető karakterei, látványa és története engem teljesen magával ragadott, és a humorát is kimondottan élveztem. Az 2011-es év pozitív csalódása volt számomra.

2016. 03. 31. 22:29

A Tintin egy nagyszerű kalandfilm animációs köntösben. Spielberg a Jurrasic Park óta nem volt ilyen jó.

Jamie Bell

Simon Pegg és Nick Frost 5. közös filmje.

Mivel a Tintin képregények ismeretlenek az Egyesült Államokban, a film készítői először Európában mutatták be a Tintint abban bízva, hogy a pozitív kritikák majd a mozikba csábítják az amerikai közönséget is. Ez az eljárás meglehetősen szokatlan egy hollywoodi produkció esetében.

A Tintin Steven Spielberg első animációs filmje.