Játssz egy Google Daydream-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Tintin kalandjai

(The Adventures of Tintin)

Tartalom

Tintin, a fiatal riporter és foxterrierje szüntelenül keresi az újabb és újabb kaladokat. Ezúttal Sir Francis Haddock elsüllyedt hajója, az Unikornis nyomába erednek, mely valahol a tengerfenéken hatalmas mennyiségű aranyat és drágakövet tartogat a megtalálójának. A kaland tengerek, sivatagon, földön és égen keresztül vezet, mely során Tintin hűséges segítőkre akad. Az expedíció korántsem veszélytelen, de semmi nem állhat az ijfú riporter útjába.

2016. 06. 26. 07:37

Spielberg bácsi ismét bebizonyította, hogy tud. Egy vicces, látványos, jól kidolgozott filmet kapunk, és nem utolsó sorban a történet is szuper. Jöhet a folytatás.

2015. 07. 28. 10:29

A Tintin egy élvezetes és szépen összerakott Spielberg film, tele szerethető karakterekkel. A Tintin már régóta várt egy jó filmre, és most meg is kapta, a rendezőnek sikerült eltalálni a képregény mintáját és sikerült rárakniuk a valósághű karakterekre. Itt általában el szokott bukni a többi ehhez hasonló animáció, de Spielbergnek sikerült meglépnie ezt, és egy látványos akcióval tűzdelt filmet láthattunk...

2017. 01. 26. 11:31

Látványos film és pörgős. Inkább nagyobb gyerekeknek szól szerintem vagy felnőtteknek. Tagadhatatlanul egy kalandos és nagy alkotás.

Jamie Bell

Simon Pegg és Nick Frost 5. közös filmje.

Mivel a Tintin képregények ismeretlenek az Egyesült Államokban, a film készítői először Európában mutatták be a Tintint abban bízva, hogy a pozitív kritikák majd a mozikba csábítják az amerikai közönséget is. Ez az eljárás meglehetősen szokatlan egy hollywoodi produkció esetében.

A Tintin Steven Spielberg első animációs filmje.