Játssz egy Samsung Galaxy-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Titanic

(Titanic)
Titanic

Tartalom

1912. Egy fiatal lány szörnyű rémálmot lát, ami az utóbbi időben gyakran kísérti. Egy reggelen Allisonék szolgálatába áll, hogy gyerekeikre felügyeljen. Mindannyian hosszú utazásra készülnek a világ legpompásabb hajóján, a Titanicon, ami Southamptonból New Yorkba tart. A fedélzetre ellátogat néhány újságíró, és hamarosan érkezik Smith kapitány is, akit utolsó szolgálati útja vár a nyugdíjaztatása előtt. A következő nap reggelén a hajó indulásra készen várja, hogy a nyílt óceánon találkozzon végzetével.

(KaTuS55)

2015. 09. 27. 00:18

A színészek játéka és a kosztümök, az egész kivitelezése nagyon rendben volt, igazán parádés volt a díszlet is. Szerintem jobb és izgalmasabb volt mint a híres, mozifilmes nagytesó.

2016. 04. 19. 17:22

Emlékszem, hgy egy nagyon érdekesen, izgalmasan és színvonalasan megcsinált sorozatról volt szó, amikor a tv-ben vetítették. Mindig nagyon vártam az újabb részeket.