Titokzatos folyó

Sean Penn
Sean Penn
Kevin Bacon
Laurence Fishburne

Három jó barát, akik együtt nőttek fel Boston egyik munkásnegyedében, 25 évvel később újra találkozik egy rejtélyes bűncselekmény kapcsán. Sean (Kevin Bacon) rendőr, Jimmy (Sean Penn ) gengszter lett, Dave (Tim Robbins) pedig még mindig a múlt dolgain rágódik. Jimmy lányát egy nap holtan… Több

Forgatókönyvíró: Brian Helgeland
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Ausztrália
Premier (HU): 2003.11.27.

2024.02.22 Gyorvik

Bár érzékeny tabukat feszeget a film, a téma nem igazán érezhető kibontottnak. Sajnos többre értékelt film, mint amekkora valójában.

2017.07.11 Deku

Meglepetés volt ez a film és szerencsére örömmel mondhatom, hogy hibátlan lett. Legalábbis az én szememben. Egyszerűen nagyszerű lett ez a film kellemesen fantasztikus. Nem semmi kis színészeket szereztek össze.

2018.08.09 Berto49

Ez a film Clint Eastwood fantasztikusan jó rendezései közé tartozik, sőt talán ez emelkedik ki jelentősen a rendezői pályájából. Személy szerint, ha nagyítóval is vizsgálom, egyetlen apró hibát sem találok benne. Kellett ilyen hosszú játékidő, hogy a... Több

2018.07.08 dailyfilmsan

Fú hát ez számomra kiváló volt! Nagy jók voltak a színészek ütős volt a történet jó a rendezés a vágás. Egy szó mint száz bejött! Ismételten szerzett nálam még egy plusz pontot Kevin Bacon és Clint Eastwood a sokadik mellé. Érdemes megnézni jó krimi.

2017.12.27 indingo

Remek rendezés, remek szereposztás, érdekes történet. Végig benne van a feszültség a történetben, tetszett a múlt és a jelen összefonódása. Talán csak a hossza zavart.

Nem szabad említés nélkül hagyni, hogy ez a minden percében remek film egy kiváló irodalmi alapanyag nyomán készült. A filmesek által kedvelt író, Dennis Lehane (1965) azonos című regénye alapján. A szerző több másik írását is megfilmesítették, például: "Hideg nyomon" (2007, Ben Affleck), "Viharsziget" (2010, Scorsese).Szerző: Berto49

A film 30 millió dollárból készült el, és közel 157 milliót hozott vissza. A kritikusoktól pozitív kritikákat kapott.Szerző: Bogi87

A film elején a kocsiban ülő férfi kezén egy püspöki gyűrű látható, az alkotók ezzel az akkoriban Bostonban kirobbant egyházi botrányra hívták fel a figyelmet. Szerző: Bogi87

A Warner Bros stúdió 220. forgalmazott filmje.Szerző: mamiéstöti2