Tökéletes hang 3

Koniv

Alexis Knapp
Alexis Knapp
Anna Kendrick

Anna Kendrick és Rebel Wilson vezetésével visszatér a TÖKÉLETES HANG szereplőgárdája a harmadik résszel a nagysikerű 2015-ös második rész után, amely minden idők legnagyobb bevételt hozó nyitó hétvégéjét tudhatja magáénak a zenés film műfajában.

Az acapellás lányok várva várt harmadik… Több

Rendező: Trish Sie
Forgatókönyvíró: Kay Cannon, Mike White, Mickey Rapkin
Premier (HU): 2017.12.28.

2019.07.21 Ms. Akárki

Nagyon jó folytatása lett ez az első résznek. A zenék és a történet is igen szórakoztató itt már, a 2. részes baki után. Érdekes ahogy megismerjük a karakterek későbbi életét és hogy mennyire vágynak arra hogy újra összeverődjenek és csak énekeljenek.

2018.02.02 ArpiHajdu és Réci

Érdemes lenne most megállni

A széria első része óriási meglepetés volt számunkra, egy vagány, jó humorú film volt, nagyszerű zenékkel. A második résznél már meglehetősen romlott a színvonal, s be kellett látnunk, hogy ebben a sztoriban nincs több szufla. De a sikert azért még j... Teljes kritika

2018.02.15 Deku

Ebben a filmben a legerősebb pont az volt, hogy teremtett egyfajta izgalmas hangulatot a nézőnél. Pont olyan hangulatot teremtettek, amivel elkápráztattak. Nincs panasz a filmre bőven benne van a nézős listában.

2018.06.17 HercegPeter

Nagyon fontos: csak a barátnőm miatt láttam az egész trilógiát, ami egyébként semmit sem tesz hozzá az egyetemes filmművészethez (kivéve a poharas szám :D). És még ennek a nem túl kiemelkedő sorozatnak is a leggyengébb láncszeme tud lenni ez a film. ... Több

2018.01.16 MMcFly2015

Ennél még az X-faktor is jobb...

Én barátnőm unszolására a második részt is moziba néztem, és azok közé tartozom, aki férfi létére is megtalálta a film szórakoztató oldalát, és a sok női csacsogás mellett találtam élvezhető dalokat, vagy poénokat. Ezért is nem húztam annyira számat,... Teljes kritika

A film összbevétele 185 400 345 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 33 054 394 forintot termelt. A hazai mozik összesen 24 812 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A hatalmas siker okán a Tökéletes hang 3 már a második rész premierje után egy hónappal, vagyis 2015. június 15-én zöld utat kapott a stúdiótól. A hírt Anna Kendrick osztotta meg a Twitter és az Instagram csatornáján. Szerző: hp

A Tökéletes hang 3 Anna Kendrick, Rebel Wilson és Elizabeth Banks negyedik közös filmje. A TH-trilógián kívül együtt láthattuk őket a Várandósok - Az a bizonyos 9 hónapban is.Szerző: hp

Egy ideig úgy volt, hogy a Tökéletes hang 2 után a harmadik részt is Elizabeth Banks rendezi majd, azonban végül Kay Cannon ülhetett a direktori székbe. Szerző: hp

Rebel Wilson elmondta, hogy nyitott lenne egy Hájas Amy spin-offra. Szerző: hp

Értékelés: 5.5/10
(2017. 12. 18.)
Összességében talán jobb lett volna, ha a Tökéletes hang-széria befejeződik a második rész után, hiszen ez, az Utolshow elhomályosítja a többiről a szép emlékeket. Maximum otthonülős filmnek ajánlanám, aki mégis jegyet vált rá készüljön fel arra, hogy vígjátéknak rossz lesz, akciófilmnek pedig még rosszabb. 5,5/10 Több

(2017. 12. 28.)
A Tökéletes hang 3 számomra egyszer nézős volt, de egy könnyed kikapcsolódásnak még mindig tökéletes. A produkció poénjai többé-kevésbé jók, viszont néha inkább a fárasztó felé hajlanak. 65/100 Több

(2017. 12. 28.)
Valljuk be, már a második rész is felesleges volt, de jól esett újra látni együtt énekelni az a capellás csajokat, és a filmet még magával vitte az első rész lendülete. A harmadik részre ebből a lendületből már semmi sem maradt. 30/100 Több

Értékelés: 6.5/10
(2017. 12. 30.)
Habár biztos vagyok benne, hogy a trilógia ezen része is sokat fog a a konyhára hozni, megvolt a méltó és szép búcsú, húzzuk meg a határt és engedjük el a Bellákat.
6,5/10 Több