Játssz egy Xbox-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Tökéletes hang 3

(Pitch Perfect 3)
Tökéletes hang 3

Tartalom

Tartalom 1
Tartalom 2

Anna Kendrick és Rebel Wilson vezetésével visszatér a TÖKÉLETES HANG szereplőgárdája a harmadik résszel a nagysikerű 2015-ös második rész után, amely minden idők legnagyobb bevételt hozó nyitó hétvégéjét tudhatja magáénak a zenés film műfajában.

Az acapellás lányok várva várt harmadik kalandját Trish Sie rendezte. (UIP)

Hailee Steinfeld
Hana Mae Lee
Elizabeth Banks
Hailee Steinfeld
Hana Mae Lee
Alexis Knapp

A hatalmas siker okán a Tökéletes hang 3 már a második rész premierje után egy hónappal, vagyis 2015. június 15-én zöld utat kapott a stúdiótól. A hírt Anna Kendrick osztotta meg a Twitter és az Instagram csatornáján.

A Tökéletes hang 3 Anna Kendrick, Rebel Wilson és Elizabeth Banks negyedik közös filmje. A TH-trilógián kívül együtt láthattuk őket a Várandósok - Az a bizonyos 9 hónapban is.

Egy ideig úgy volt, hogy a Tökéletes hang 2 után a harmadik részt is Elizabeth Banks rendezi majd, azonban végül Kay Cannon ülhetett a direktori székbe.