Tolvajok városa

Tolvajok városa

The Town

Doug egy olyan bűnözőbanda tagja, akik nagyon jól ismerik Boston problémás negyedét, és sosem hibázik. Ám egyszer mégis balul sül el valami, ezért túszúl kell ejteniük egy banktisztviselőt. A gyönyörű nő alaposan felforgatja Doug… Több

Rendező: Ben Affleck
Író: Chuck Hogan
Forgatókönyvíró: Peter Craig, Ben Affleck, Aaron Stockard
Premier (HU): 2010.10.21.

2022.12.26 Szentgróti Patrik

Nagyon jól össze rakott kis akcióthriller, színészgárda is elég erős, sztori is rendben van, egyszerűen 5 csillag.

2017.05.05 mamiéstöti2

Akárki akármit mond Ben Affleck a film világba született. Remekbe szabott forgatókönyv és nagyon izgalmas film, amit mindenkinek ajánlani tudok. Nálam nyerő!

Ben Affleck talán legjobb rendezése és legjobb filmje. Hatalmas a történet, olyan emberi és életszagú. Kitörni csak bűnözőként, nincs más út. Vagy zsaru leszel, vagy gengszter. Affleck ezt ragadja meg, és hozzá az igen belterjes, mindenre odafigyelő ... Több

2018.01.03 hsanya182

Lélektani rosszfiús dráma, rablók élete néha izgalmas akciókkal tűzdelve. A film első fele nem valami feszes, az egyik rabló a rabláskor túszul ejtett csajjal kezd randizgatni, majd szerelmes lesz belé. Az akciók jók, izgalmasak, sok a beszélgetés, e... Több

2017.07.17 Deku

Nekem személy szerint nagyon tetszett ez a film. Ben Affleck alakítása remek volt. Nem volt sablonos és túl sem volt játszva az egész. Épp ezért tetszett annyira.

A Rotten Tomatoes oldalán 94%-os értékelést kapott 214 kritika alapján.Szerző: Bogi87

144 552 617 dolláros bevételt produkált, 37 millió dollárból jött létre.Szerző: Bogi87

A film premierjét a Boston Red Sox baseball stadionjában tartották.Szerző: SódóGA

Rebecca Hall egy interjúban elmondta, a bankrablós jelenetben a maszkok miatt nem tudta, hogy melyik színész kicsoda, és ez eléggé frusztrálta a forgatás alatt.Szerző: SódóGA

Jett
Oz