Toszkánai esküvő

Toszkánai esküvő

Toscaanse Bruiloft

Sanne Toszkánában él édesapjával és mostoha anyjával. Esküvőszervezőként éppen nővére esküvőjét próbálja tető alá hozni, miközben folyamatosan érkeznek az ifjú párok a mesés vidékre, hogy ünnepeljék az életet és a szerelmet. Persze visszatérő vendégek is felbukkannak, akik már nem először… Több

Rendező: Johan Nijenhuis
Forgatókönyvíró: Maarten Lebens, Anne-Louise Verboon
Ország: Hollandia
Premier (HU): 2015.04.09. | Netflix (2022.04.06.)

2015.05.22 Balu

Rendkívül kellemes film, csak kicsit hosszú. Túl sokat akar ragozni, többször is azt gondolja a néző, hogy itt a vége, de nem, mert van még egy sztori, ami már fölösleges, aztán még egy és csak várod a végét.

2015.05.05 goldfisy

A film gyakorlatilag egy halom esküvős is romantikus vígjáték kliséjéből építkezik. A történések esetlegesek, a fordulatok elnagyoltak. Nincs mondanivaló és nincs karakterfejlődés.

2015.04.09 Buffy

Hát engem valahogy nem győzött meg. Nem mondanám kifejezetten rossznak, de igazából semmit nem adott, teljesen átlagos, felejthető film.

A film összbevétele 6 174 505 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 1 533 740 forintot termelt.

Értékelés: 0.6/10
(2015. 04. 10.)
Bazi nagy holland lagzi?
A tavasz első sugarai a Toszkánai esküvő formájában érkeztek a magyar mozikba – kicsit szeszélyesen, kicsit komolyan vehetetlenül, de mindenképpen szívet melengetően. Több