Total Recall - Az emlékmás

Total Recall - Az emlékmás

Total Recall

A titkosügynököt, Doug Quaidet egy különleges eljárásnak vetik alá, mely folyamán kitörlik emlékeit, azonban a férfi beleszeret az ítéletet végrehjató nőbe. Quaid gyanakodni kezd, és megpróbálja tisztázni gondolatait, így jut el a Marsra, ahol megtudja a szörnyű igazságot múltjáról, és… Több

Rendező: Paul Verhoeven
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Mexikó
Premier (HU): 2020.10.16.
Forgalmazó: Pannonia Entertainment

Az emlékmás  (2012)

2024.03.09 Jocpappa

10/8

Érdekesek a Paul Verhoeven-filmek, mert szinte mindegyike egy B filmbe ágyazott fogyasztói társadalomkritika. Erről a filmről sem tudtam időnként eldönteni, hogy zseniális-e, vagy borzasztó gagyi, mert egyszerre mindkettő. Az biztos, hogy nagyon jól megírt és kivitelezett film, a maga hülyeségei és B filmes mivolta ellenére is nagyon szórakoztató, visz magával a cselekmény. Schwarzenegger pedig mindig is borzasztó színész volt, mégis nagyon szerethető minden filmjében, rendkívül karizmatikus az ipse. Emlékezetes film marad, megéri megnézni.

Schwarzi erre a sci-fi thrillerre büszke lehet.Nagyon jó mozi,szuper kis történet,szép,és egyedi képi világ,betalál a zene,és Ironside is nagyot játszik benne.Sharon Stone is szuperül hozza azt a kis szerepet,amit kapott.Egyszóval minden klappol!

2017.12.13 Yosihiro

Arnold klasszikus filmjei közé tartozik. A jövőbe kalauzol el a történet . Remek akciófilm a klasszikusok között a helye csak ajánlani tudom

2017.07.19 ArpiHajdu és Réci

Verhoeven szintet lépett

Ez egy nagyon érdekes sci-fi egy olyan rendezőtől, aki a zsánerben már megmutatta, hogy mit tud (Robotzsaru), de a Total Recall egy szintlépés, mert remekül van összerakva. Verhoeven ért a mocskos szórakoztatásához, a szó legjobb értelmében: a történ... Teljes kritika

2017.07.17 Deku

Az biztos, hogy Schwarzenegger remek alakítást mutatott be, a film pedig elgondolkodtató és bonyolult de ez jól áll neki. Nem tudok mit kiemelni mert úgy jó ahogy van.

A hordozható nyomkövető eszközt, amit Helm (Michael Champion) használ a Casio építette.Szerző: magyaristvan

Amikor a Memória cégnél belövik Quaid érdeklődési körét, a monitoron látható Edgar Rice Burroughs Mars regényeiben szereplő lény képe. Szerző: magyaristvan

A filmnek nem volt tesztvetítése.Szerző: magyaristvan

A Földön az egyetlen reklámozott üdítőital a Coca-Cola, a Marson pedig a Pepsi.Szerző: magyaristvan

(2016. 10. 09.)
Az emlékmás
Nem fogtak az évek ezen a jó kis filmen, a technikai avulás ellenére is jó választás még mindig egy hűvös őszi estére!
8/10 Több