92% 1983 szavazat

Totál szívás

Breaking Bad

2024.01.06 Janik Ádám Nézhetetlen

Rohadtul túlértékelt sorozat

Rohadtul túlértékelt sorozat!!!! Én inkább egy rakás sza*nak mondanám. Ettől fényévekkel vannak jobb sorozatok 75% körül is. Senki ne pazarolja a drága idejét erre.

2017.08.19 Deku

Nem vitatom a sorozat létjogosultságát mert csak egy részt láttam belőle. Viszont sajnos a pilot rész után nem fogott meg eléggé ezért nem tudtam folytatni sem.

2020.10.23 csd

Széles érzelmi skála

Néhány jó barátom ajánlotta ezt a sorozatot, és az ő unszolásukra kezdtem el nézni. Az elsé évad szerintem nagyon döcögős, nem is igazán értettem, hova az a nagy felhajtás, ami ezt a sorozatot körüllengi. De, atyaég, a továbbiakban én csak kapkodtam a fejem, hihetetlen hogy egyszerrre mennyire drámai és perszer izgalmasan akciódús tud lenni a Totál szívás. Ez a sorozat egyszerűen nagyon széles nézőközönséget tud lefedni.

2017.04.11 indingo

Nem tudom én nem voltam tőle annyira elájulva. Középszerű történet, unalmasan tálalva. az első pár rész még tetszett, de utána csak helyenként volt benne izgalom.

2023.08.04 dandelion1983

Nagyon nem az én műfajom ez a sorozat, így nem is akartam nagyon sort keríteni rá, hogy megnézzem. Ennek ellenére azt kell mondanom, hogy ez a sorozat zseniális, szinte hibátlan. Minden egyes kocka a helyén van, minden átgondolt benne, közben a hátté... Több

2016.04.10 Szilonka

Lassan csörgedező sorozat. Az eleje, mondjuk első évad és a vége 4-5. évad ami izgalmas és lényegi történés is van. Közte csak szenvedés van, ami nem viszi előre a dolgokat.

2021.11.16 Képkockák

Tarts ki!

Tudom, hogy az első évad nagyon lapos és lassú, de hidd el nekem, hogy utána beindul a második évad, és életed egyik legjobb sorozatát fogod látni. Ha tetszett a sorozat, akkor pedig vesd bele magad kedvenc ügyvédünk történetébe, a Better Call Saul c. sorozat csak rád vár!

Feketelista
Préda
2016
Elit

2017.06.06 Orosz István

Az eleje nagyon vontatott volt számomra, nagy kínkeservesen tudtam végignézni aztán csodák csodájára azon kaptam magam hogy egyre jobban élvezem, és függök is tőle.

2023.01.12 Emmersson

Érdektelenségbe fulladt

Nagy várakozással telve ültem le a sorozat elé, ám 5-6 epizód után konstatáltam, hogy lecsukódik a szemem, annyira unom.

2017.11.04 Bazzzsi

Számomra nem volt annyira különleges, mint ahogy beharangozták. Erőltetett volt a tanár/drog gyáros karakter és a végén az asszony is túlzásokba esett.

2020.10.19 Ildikó Bacskai

Átlagos

Kövezzetek meg de nekem ez a sorozat nem jött át, pár részig még szimpatizáltam Heisenberggel de aztán egyre jobban laposodtak a cselekmények és a fosos tanárbácsiból lassan gigantikus maffiózó lett, hát nem tudom, lehet csak rossz életszakaszban vágtam bele, de már annyira unalmas ez a klisé. Mindenki hatalmas nagy maffiózóbbácsi akar lenni és milliárdokat pakolgatni miközben minden emberi kivész belőle. Dislike sorry....

2019.09.24 TomÁcs

Meddig vagy képes elmenni a családodért? Hol a határ? Izgalmas sorozat volt, kíváncsian várom a mozi filmet.

2019.10.27 VvV

Meghatározó sorozat az életemben. Sok minden történt a szereplőkkel az évadok során, sokat fejlődtek.

2016.01.14 beero88

Nos nekem pont ahogy a magyar címe is mutatja sajnos, "totál szívás". Kár volt belekezdenem ebbe a sorozatba. Valahogy egyáltalán nem tudta átadni azt az érzést amit kellett volna. Csalódás.