Hawaii vakáció

Hawaii vakáció

Hawaiian Vacation
Videók

A hat perces történet főszereplője Ken (hangja Michael Keaton) és Barbie (hangja Jodi Benson) lesznek. A sztoriban őket vinné magával Bonnie a Hawaii nyaralásra, de végül is otthon maradnak. Woody (hangja Tom Hanks) és Buzz (hangja Tim Allen) és a többi játék kissé átalakítják a szobát, hogy Hawaii szigetére hasonlítson.

Forgatókönyvíró: Erik Benson, Christian Roman
Premier: 2011.04.08.
Több

2019.08.20 Lonka

Szerintem helyes kis történet, de a nagyfilmekkel azért nem veszi fel a versenyt. Egyszer nézős darab.

2017.07.10 indingo

Helyes kis rész, sajnálom, hogy nem készült több, más szereplőket a középpontba állítva. Ken baba nekem kicsit fura, de megszoktam.

2015.03.31 Brigusz724

Olyan kis édes ez a rövidfilm, többször láttam már, de nem tudom megunni. Barbie és Ken romantikus utazása a játékok megszervezésében, nagyon ötletes.

2015.06.30 BuBu

Bűn rossz. A Toy Story 3 befejezése megható volt és szívfacsaró volt. Szép búcsú a kedvenc játékainktól. És erre csinálnak egy ilyen kis semmilyen kis izét. Nem hogy csak felesleges, de még szánalmas is. Mindössze 6 perces, semmi poén, tényleg semmi. 6 perces kiegészítő mesét minek csinál valaki?