Traffic

Traffic

2024.03.09 Schumy1

Nálam ez nem jött be, talán a hossza miatt, a téma miatt, nem tudom.

2021.04.15 elekm90

A nagyon jól megírt és összetett forgatókönyv, Soderbergh szokásosan profi rendezése, valamint a remek színészi gárda engem megvett kilóra. Általában sokakat zavar, ahogy a rendező az érzelmekkel bánik, ez a film is inkább tárgyilagos és távolságtart... Több

2017.08.30 Deku

Egyszerűen nem tudok betelni ezzel a filmmel. Megnézem még jó párszor ebben biztos vagyok. Ennyire összerakott és izgalmas történetet nem sokat láttam. Ajánlom megnézésre.

2023.05.02 erahurka

Az elején minden sárga volt, aztán minden kék, egy pillanatra azt hittem elromlott a tévém, de szerencsére pont jöt pár normál színezetű jelenet. Igyekszik a drogháború minden rétegébe betekintést nyújtani, a konklúzió pedig elég sötét: a helyzet nem... Több

2020.03.02 BoBamburg

Remek színészek, nyers, alvilági történet és remek hangulat. Nem egy felejthetetlen darab, de engem teljesen lekötött arra a két és fél órára. Krimik szerelmeseinek viszont erősen ajánlott darab.

2018.08.02 Megamovie

Számomra ez egy megrázó film.Nem mondanám egy könnyen befogadható filmnek, de aki szereti az érettebb témákat boncolgató alkotásokat annak biztosan tetszeni fog és a hatása alatt lesz egy darabig.

2015.06.30 BuBu

Tökéletes film. Kezdem megkedvelni a rendezőt , az Ocean's sorozat nem a szívem csücske , de az ilyen átgondoltabb munkái rendszerint nagyon ütősre sikerednek. Többször nézhető.

2015.03.12 Toncsi

Elgondolkodtató film, körültekintően vezeti fel a történeteket, nem siet el semmit, de pont ez benne jó, elvégre a téma, amivel foglalkozik sokoldalú és összetett. Örülök, hogy nem fullad a dolog üres akciófilmbe, hanem ténylegesen van mondanivalója, ami még több mint 10 év után is aktuális a számunkra.

2015.10.09 piZZola

Kiváló film és sajnos még ma is aktuális, bár nagyon is elképzelhető, hogy ma már a helyzet sokkal rosszabb, mint amilyen akkor 2000-ben volt. A film nagyon erőteljes, nagyon átüt még akkor is, ha a történetvezetése lassú, és kimért - hiszen ehhez a műfajhoz pontosan ez illik -, de egy percig sem unalmas.