Kész katasztrófa

Colin Quinn
Dave Attell
Judd Apatow
Bill Hader

Egy karrierista, az elköteleződéstől rettegő nő egész életét abban a hitben élte, hogy a monogámia nem működőképes. Azonban amikor feltűnik a színen a jófiú, a nőnek szembe kell néznie a legnagyobb félelmeivel.

(hp)

Rendező: Judd Apatow
Író: Amy Schumer
Zene: Jon Brion
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Japán
Premier (HU): 2015.08.27.

2022.11.20 Ildikó Bacskai

Kész katasztrófa (2015)

A kezdőjelenet a film csúcspontja, onnantól mélyrepülés az egész. A történet viszonylag aranyos valami, de annyira jellegtelen a színészi alakítás , annyira elnyújtott az egész, hogy 60 perc után már inkább a végét várod, semmit hiszel abban, hogy ez majd egyszer csak vicces lesz. Mindegy, estére egy lightos családi limonádénak elment, de nem nézem meg többet, az biztos.

2017.04.12 indingo

Nálam megbukott a film. annyira trampli a csaj, hogy rossz volt nézni. A férfi szereplőkről meg nem is beszélve. Unalmas volt, pedig nevetésre készültem.

2017.10.07 ArpiHajdu és Réci

Judd Apatow-tól jobbat vártam

Judd Apatow összehozott már egy pár jól sikerült vígjátékot (Felkoppintva, 40 éves szűz, 40 és annyi), így sokat vártam a Kész katasztrófától is. Főleg azok után, hogy mostanában a csapból is Amy Schumer folyik (akit ebben a filmben na, hogy hívnak? ... Teljes kritika

2017.05.30 Berto49 Nézhetetlen

Tökéletes ötlet, hogy a magyar cím teljes mértékben értékítélet a filmről is. Két fontos tudnivaló a film kapcsán: Ezután örizkedni kell Judd Apatow filmjeitől, valamint messze kerülni azt a darabot, amelyikben az újdonsült kedvence Amerikának, Amy Schumer játszik. Mindkettő borzalmas!

2017.10.16 Szilonka

Az utóbbi időkben nem tudom, hogy honnan akasztották le Amy Schumert, de maradhatott volna ott, ahol volt. Ez a film egy rossz film, béna történet és visszataszító szereplők. És még nem is vicces.

Amy Schumer két hónapot töltött gyakorlással a szurkoló lányos jelenet felvétele előtt.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Ez az első Judd Apatow rendezte film, amelynek nem ő írta a forgatókönyvét.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Amy Schumer forgatókönyvében úgy fogalmazott, hogy egy Tilda Swinton típusú nő a főnöke a magazinnál. Judd Apatow ezért kérte fel Swintont, hogy szerepeljen a filmben, a színésznő pedig nagy Apatow-fan, így örömmel vállalta.Szerző: ArpiHajdu és Réci

(2015. 08. 31.)
Ha ez a vígjáték jövője, akkor inkább adjuk fel
Már azt sem értettem, miért dicsérik a kritikusok ezt a filmet, amikor ez annyi szinten rossz, hogy DiCaprio sem tudna elég mélyre menni hozzá, de az, hogy néhányan egyenesen feminista üzenetet látnak bele, végképp leolvaszt valamit az agyamban. Több

(2015. 08. 30.)
Régen mindenkivel lefeküdtem, de most már jól vagyok
Schumer nagyközönség előtti bemutatkozását nagy várakozás előzte meg, de a film végül egy újabb csalódással több: úgy néz ki, egyelőre még Amy Schumernek sem sikerült változtatni a formulákon. Több

(2015. 08. 27.)
„Mi a kedvenc csapata? Az Orlando Bloom?”
Összességben Amy Schumer debütálása forgatókönyvíróként olyan, mintha már régi motoros lenne a szakmában, ezért is várjuk azt a közös projektet, amit Jennifer Lawrence-szel kezdett el, aki szintén egy nyilatkozata után kereste meg. Több

Értékelés: 8.5/10
(2015. 08. 27.)
Judd Apatow a kissé céltalan, de azért élvezhető dramedys kísérletei (40 és annyi, Ki nevet a végén) után visszatért a színtiszta vígjáték formulához, és ez sokkal jobban áll neki. Több

Értékelés: 5.5/10
(2015. 08. 10.)
A Trainwreck egyébként minden baja ellenére sem rossz alkotás, de Apatow életművében biztosan a mezőny hátsó felében helyezkedik el. Több