Thibo84

Az Autobotok és az Álcák között már évszázadok óta tart a háborúskodás, a harc tétje pedig az univerzum sorsa. Amikor a gépek a Földre érkeznek egy fiatal fiú, Sam Witwicky (Shia LaBeouf) is belekeveredik a háborúba. Sam csak egy átlagos fiú, akit a kocsik és lányok érdekelnek, most azonban az… Több

Rendező: Michael Bay
Forgatókönyvíró: Roberto Orci, Alex Kurtzman, John Rogers
Premier (HU): 2007.07.03. | HBO Max (2022.12.01.) | SkyShowtime (2023.02.14.) | Netflix (2023.06.30.)
Több

2024.03.02 kabel

Robotok és poénok

A Transformers-filmekre nem valószínű, hogy pár év múlva emlékezni fogunk. Az első rész talán a legjobb, de azért lássuk be, egy olyan marketingtermékről van szó, melynek egyetlen szerepe, hogy több játékot adjon el 3-16 év körüli célcsoportjának. Íg... Teljes kritika

2017.07.18 Deku

A lehető legjobb Transformers film az összes közül. Egész jó volt még itt a történet és nem csak a látványra hajtottak a készítők. Ezen kívül jó humora volt a karaktereknek.

2019.04.29 Thibo84

Alig vártam az első előzetes után, hogy végre láthassam a filmet. A robotok átalakulása igen részletgazdag és látványos, csak az alakváltás közbeni kiadott hangot hiányolom, amit a rajzfilmekben megszoktam. Shia LaBeouf alakítása teljesen kiakaszt, h... Több

2019.06.27 Ms. Akárki

Ez az eredeti első része a Transformers szériának még nagyon ötletes és akciódús és nem csupa robbantás és pirotechnika az egész. Shia LaBeouf istenien elviszi a hátán a filmet és a gyönyörű Megan Fox a barátnőjeként csak hab a tortán a filmben.

2017.07.27 Orosz István

Zseniális, tíz éves de megunhatatlan. A rajzfilm sorozat tökéletes megfilmesített változata. Nagyon jól megalkották a robotokat le a kalappal tényleg.

A film készítői egy különleges megállapodást kötöttek az amerikai hadsereggel, ami arról szólt, hogy a hadsereg kölcsönad több harci járművet, gépeket, fegyvereket, de ezekkel valódi lövéseket nem végezhetnek, azokat CGI segítségével kell megoldani, cserében ők nézhetik meg elsőként a filmet. Szerző: stevepisti

A film 150 millió dolláros költségvetés 90 százalékát az akciójelenetekre költötték el.Szerző: stevepisti

Michael Bay azért választotta Shia LaBeoufot a főszerepre, mert a fiatal Tom Hanksre hasonlított és remélte, sok viccet tud majd improvizálni . Szerző: dailyfilmsan

Micheal Bay sosem volt oda a rajzfilsorozatért, mégis a Transformers lett az első családi film, amit rendezett, hála Steven Spielbergnek.Szerző: dailyfilmsan