Játssz egy Lenovo Note Gold-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Tartalom

Tartalom 1
Tartalom 2

AZ UTOLSÓ LOVAG szétzúzza a Transformers sorozat alapmítoszát, és átírja azt, hogy mit is jelent hősnek lenni. A emberek és az alakváltók háborúban állnak, és Optimusz Fővezér nincs többé. Jövőnk megmentésének kulcsa a múlt titkaiba van temetve, a Transzformerek rejtélyes földi történelmébe. Világunk megmentése egy valószínűtlen szövetség kezében van, melynek tagjai Cade Yeager (Mark Wahlberg), Űrdongó, egy angol Lord (Sir Anthony Hopkins) és egy oxfordi professzor (Laura Haddock).
Mindenki életében eljön a pillanat, amikor helyt kell állnia. A TRANSFORMERS – AZ UTOLSÓ LOVAGban ez üldözöttekből hősök lesznek. A hősökből gonosztevők lesznek. Csak egy világ élheti túl: vagy az övék, vagy a miénk. (Forrgalmazza: UIP-Duna Film)

(Pajor Sándor)

2017. 06. 23. 02:13

Én komolyan mondom, hogy előítéletek nélkül mentem be erre a filmre, de hatalmas csalódás lett a vége. Hiába itt minden, a sztori annyira gáz, hogy arra nincsenek szavak, a párbeszédek még az eddigi Transformers-mozikhoz képest is kritikán aluliak, és az a kevés akciójelenet, ami van, az sem tesz hozzá semmit. Ezt én nagyon nehezen tudom értékelni.

2017. 06. 23. 17:13

Én alapvetően kedvelem a Transformers szériát, nem világmegváltó filmek, de kikapcsolódni jó. Ez viszont nálam is kicsit kicsapta a biztosítékot. A múmia után egy újabb nagy mellélövés, mert ha legalább telezsúfolták volna látványos pörgős jelenetekkel, az oké, de itt még az sincs meg úgy, mint korábban, és az egész nagyon hamar borzasztóan unalmassá válik. Kár...

2017. 06. 22. 00:24

Ez a film a világ leghosszabb, legsemmitmondóbb trailere (de komolyan, nincs olyan érzésetek, mintha egy baromi hosszú előzetest néztetek volna?), az egész film egy adag pózolás gagyi dumával. Nekem nagyon nem adta, bocs.

Jerrod Carmichael
Santiago Cabrera
Mark Wahlberg

Anthony Hopkins a Yahoo Movies-nak adott interjújában igen elismerő hangon szólt Michael Bayről."Azt gondoltam: 'Ez a fickó egy zseni, valóban az. Ugyanaz a tehetség, mint Oliver Stone, Steven Spielberg és Martin Scorsese. Lenyűgöző" - mondta.

Bár már többször is ígéretet tett arra, hogy nem rendez több Transformers filmet, Michael Bay Az utolsó lovag premierje előtt elmondta, hogy tervei szerint újra a rendezői székbe fog ülni, hogy megrendezze a franchise soron következő epizódját.

Michael Bay a premier előtt egy interjúban elárulta, hogy 14 további Transformers-történet áll fejlesztés alatt.

Movieaddicts: Transformers: Az utolsó lovag
Nagyon szomorú, hogy egy ilyen minden elemében működésképtelen filmet sikerült összehozni Transformers néven, hiszen aki látta az 1986-as animációs filmet, avagy játszott a High Moon Studios által hegesztett cybertroni polgárháború idején játszódó játékokkal, az pontosan tudja, hogy igenis van potenciál a transformerek történetében. Kár, hogy ez a förmedvény pont az ellenkezőjéről tanúskodik. 3/10
Supernaturalmovies: Transformers: Az utolsó lovag
Remek sztori, kiváló alakítások, elképesztő látvány. Ja, nem... az egy másik film. 3/10