Transformers: Az utolsó lovag

kucsera

Jerrod Carmichael
Santiago Cabrera
Mark Wahlberg

AZ UTOLSÓ LOVAG szétzúzza a Transformers sorozat alapmítoszát, és átírja azt, hogy mit is jelent hősnek lenni. A emberek és az alakváltók háborúban állnak, és Optimusz Fővezér nincs többé. Jövőnk megmentésének kulcsa a múlt titkaiba van temetve, a Transzformerek rejtélyes földi történelmébe.… Több

Rendező: Michael Bay
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada, Kína
Premier (HU): 2017.06.22. | SkyShowtime (2023.02.14.) | Netflix (2023.06.30.)
Több

2024.02.06 SzimikeésBéci

Igazából nem értjük, hogy miért lett ennyire leértékelve ez a rész. Mi úgy ültünk le a film elé, hogy tuti rossz lesz, és kellemes csalódás ért bennünket.

2017.07.17 dulkap

Azt már az év elején lehetett tudni, hogy ez lesz a kritikusok által az év legrosszabb filmje, de csak mert Adam Sandler vígjáték nem jött idén a mozikba. Én sem állítanám, hogy hibátlan filmről van szó, még a maga eye-candy/popcorn mozi kategóriájá... Több

2017.12.13 Yosihiro

Szerintem nagyon jó lett. A többihez viszonyítva is kiemelkedik és értelemet ad a többi résznek is. Azt hiszem ez a mind közül a legjobb lett :) remek látványos és a poénok is nagyon jók Remek kikapcsolódás mindenki számára csak ajánlani tudom

2019.04.29 Thibo84

Borzalmas lett a film, és az előző részek egyes pontjait nem igazán tudom elhelyezni az idősíkban. Az első részben Űrdongó azért érkezett a Földre, hogy megkeresse a Kockát, itt meg már kiderült, régebb óta itt van köztünk. Anthony Hopkins is sajna k... Több

2018.02.15 Deku

Elsősorban az tetszett a filmben, hogy a történet nagyon szilárd és kikezdhetetlen, emellé elég izgalmas karaktereket kaptunk. Szinte bárkinek nyugodtan tudom ajánlani egyszeri megnézésre mindenképp, mert szerintem fantasztikusan megalkották.

A film összbevétele 605 425 157 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 217 014 489 forintot termelt. A hazai mozik összesen 145 976 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A film 605,4 millió dolláros bevételt produkált.Szerző: LionelMessi10

Anthony Hopkins a Yahoo Movies-nak adott interjújában igen elismerő hangon szólt Michael Bayről."Azt gondoltam: 'Ez a fickó egy zseni, valóban az. Ugyanaz a tehetség, mint Oliver Stone, Steven Spielberg és Martin Scorsese. Lenyűgöző" - mondta.Szerző: hp

Bár már többször is ígéretet tett arra, hogy nem rendez több Transformers filmet, Michael Bay Az utolsó lovag premierje előtt elmondta, hogy tervei szerint újra a rendezői székbe fog ülni, hogy megrendezze a franchise soron következő epizódját.Szerző: hp

Michael Bay a premier előtt egy interjúban elárulta, hogy 14 további Transformers-történet áll fejlesztés alatt. Szerző: hp

(2017. 06. 27.)
Az utolsó lovag semmivel sem jobb vagy rosszabb, mint a Transformers széria eddigi részei. Két és fél órás látvány show, amiben egy percig sem szabad logikát vagy értelmet keresni, csak hátra dőlni, kikapcsolni az agyunkat és élvezni ahogy az óriás robotok lezúzzák egymást. 65/100 Több

Értékelés: 4.5/10
(2017. 06. 27.)
Transformers - Az utolsó lovag
A gyerekek minden bizonnyal különb sztorikat találnak ki a Transformers-figurákkal való játszásaik közepette, de e tényt az ötödik menet kapcsán már csak egy vállrándítással vesszük tudomásul. Amiben eddig is erős volt ez a széria, abban most sem mond csődöt. 45/100 Több

(2017. 06. 22.)
Nagyon szomorú, hogy egy ilyen minden elemében működésképtelen filmet sikerült összehozni Transformers néven, hiszen aki látta az 1986-as animációs filmet, avagy játszott a High Moon Studios által hegesztett cybertroni polgárháború idején játszódó játékokkal, az pontosan tudja, hogy igenis van potenciál a transformerek történetében. Kár, hogy ez a ... Több

(2017. 06. 23.)
Remek sztori, kiváló alakítások, elképesztő látvány. Ja, nem... az egy másik film. 3/10 Több

(2017. 06. 26.)
Az ötödik Transformerst még a legelvetemültebb filmes katasztrófaturistáknak sem tudom ajánlani, de még a óvodásokat és kisiskolásokat is inkább távol tartanám tőle, mert félek, hogy ilyen mértékű sötétséget látva megállnak a fejlődésben.

2/10 Több