TRON: Legacy
kabel

Bruce Boxleitner
Jeff Bridges

Sam Flynn képtelen elfogadni apja rejtélyes eltűnését, aki egykor a világ legjobb videojáték-fejlesztőjének hírében állt. A fiú a régi Flynn Játékteremből érkező szignál után kezd nyomozni, ami feltételezése szerint csakis apjától érkezhet. Sam túl messzire merészkedik, és hirtelen benne… Több

Rendező: Joseph Kosinski
Premier (HU): 2010.12.16. | Disney+ (2022.06.14.)

2023.01.19 hemish

CyberPunk?

Sosem értettem, mi a fenéről szól ez a film, pedig 2x is láttam.

2018.06.04 Diesel

Igazi vérbeli Sci-fi. Végig látványos és kiváló módon végig leköti a nézőt. A történet szépen felépített nagyon tetszett benne ez a retro vonal. Nagyon vissza hozta ez az 1980-1990-es évek hangulatát, főleg az elején amikor Sam bemegy a játékterembe.... Több

2015.10.09 kabel

Látványban és hangban kiváló, minden másban borzasztó. Daft Punk zenéje hihetetlen jól illik a filmhez, azonban hiányolta a motoros üldözéseket vagy igazából bármilyen érdekességet.

2019.08.15 indingo

Számomra olyan volt az egész, mint egy mesefilm. A történet, ezek a hacukák, meg játékok. A látvány sem nyűgözött le.

2017.10.25 Deku

Nagyon jó pillanatokat szerzett a film és nem mondanám, hogy panaszkodnék rá.Igazán kellemes örömöt okozott ez a film, mert nagy kedvencem lett pedig nem is gondoltam volna róla.

Flynn elmagyarázza fiának a CLU valódi szándékát, hogy akarja őt előcsalogatni, hogy megkaparintsa a lemezét. Amikor azt mondja, hogy "az egyetlen módja annak, hogy nyerj, ne csak játssz", az az 1983-as "Wargames"-re való utalás.Szerző: Diesel

A film több mint 1500 vizuális effektet tartalmaz.Szerző: Diesel

James Frainnek le kellett borotválni a haját, és a szemöldökét fehéríteni kellett, hogy eljátszhassa Jarvis szerepét.Szerző: Diesel

Mielőtt Sam Finn szerepére Garrett Hedlundot választották, előtte még más színészek is szóba kerültek, mint például: Casey Affleck, Chris Pine, Ryan Gosling és Michael Stahl-David.Szerző: Diesel