Játssz egy Lenovo Miix tablet PC-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Trónok harca

(Game of Thrones)
Trónok harca

Tartalom

A Trónok harca George R.R. Martin nemzetközi sikerű, A tűz és jég dala című regényciklusának adaptációja, melyben a nagyhatalmú családok élet-halál harcot vívnak Westeros Hét Királyságának irányításáért. A Vastrónt azonban csak egyetelen ember foglalhatja el.

2015. 01. 23. 00:46

Egyik kedvenc sorozatom. Nagyon izgalmas, tele van van váratlanabbnál váratlanabb fordulatokkal...nagyon szeretem, és már megtanultam, hogy nem érdemes kedvenc karaktert választani, mert ebben a sorozatban senki sem él sokáig. :D

2015. 01. 23. 16:30

Nagyon izgalmas sorozat. Fantasztikus látványvilággal rendelkezik, olyan érzésem van, mintha én is abban a korban lennék, annyira átjön az egész történet. Nagyon szeretem, mert mindig tartogat valami váratlan fordulatot amire nem is számít az ember és aztán hirtelen puff...a képembe vágják a kedvenc szereplőm halálát, amire még csak nem is gondoltam...szóval hihetetlen egy történet, de pont ezért imádom. :D

2015. 01. 25. 23:37

Egy rendkívül jó sorozat a Trónok Harca, mégis kissé túlértékelt. Az első néhány évad kissé hatásvadász, de izgalmas és érdekes, majd egyre inkább beindul, egyre jobban elkezdenek érdekelni a karakterek és azt veszem észre, hogy mint a messiást, úgy várom az új évadot.

Iain Glen
Hannah Murray
Carice van Houten
Natalie Dormer
Natalie Dormer

Emilia Clarke és Lena Headey mindketten belebújhattak már Sarah Connor bőrébe. Clarke a Terminátor: Genisys-ben, míg Headey a Terminátor - Sarah Connor krónikái című sorozatban játszhatta a híres karaktert.

(Laca92)

Richard Brake (az Éjkirály) szerepelt a Batman: Kezdődik!-ben is: ő az, aki lelövi a Wayne szülőket.

(Laca92)

Kristian Nairn (Hodor) sikeres DJ, aki az egész világot bejárja "Rave of Thrones" című koncertsorozatával.

Smoking Barrels: Trónok harca
Végre bátran parkolópályára merték tenni a teljesen érdektelen szálakat, ahelyett, hogy minden epizódban tartottak volna egy rövid beköszönést ezekről a helyszínekről.
Smoking Barrels: Trónok harca - 5. évad
A komótos, sótlan és összességében rossz bevezetés után az évad az utolsó három-négy részben magára talált, és a rengeteg csavar, valamint cliffhangerek nagyszerű táptalajt adhatnak a következő etap számára. Csak győzzük kivárni.
24.hu - Trónok harca (S06E01)
Összességében a nyitó részt látva örömmel konstatálhatjuk, a sorozat pontosan olyan ütni valóan profi rohadék maradt, amilyennek megszoktuk: mutat is, nem is, ad néhány választ, másokat homályban hagy, egyáltalán, egyelőre lassan, ám virtuózul játszik az idegeinken.