Trónok harca

Gwendoline Christie
Aidan Gillen
Natalie Dormer
Natalie Dormer

A Trónok harca George R.R. Martin nemzetközi sikerű, A tűz és jég dala című regényciklusának adaptációja, melyben a nagyhatalmú családok élet-halál harcot vívnak Westeros Hét Királyságának irányításáért. A Vastrónt azonban csak egyetelen ember foglalhatja… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság
Premier (HU): 2011.04.18. | HBO Max (2022.08.01.)

2024.02.24 Bogi

Végtelenül jól indít, de a befejezése kudarc volt számomra. Mindig van kivel azonosulni, és mindig van kinek szurkolni, azonban ez könnyen változik a cselekmények sodródása közben. Ajánlom, de az utolsó rész pfff volt.

2017.03.06 Laca//Ho/rr/oR//

Emlékszem, mikor ajánlották nekem a sorozatot és elkezdtem nézni, az első rész a felénél kikapcsoltam, mert semmit nem értettem belőle, sok volt egyszerre a szereplők bemutatása... De rá pár hónapra valamiért úgy döntöttem, hogy elkezdem nézni, és na... Több

2018.01.07 Shelby07

Húú hát éveket lehetne zengni erről a sorozatról. Fantasztikus, egyszerűen szavakkal leírhatatlan. Fordulatos, kiszámíthatatlan és amikor az ember már azt hinné, hogy tudja mi fog következni, mire lehet számítani, mindig újra és újra meg tudják lepni... Több

2019.04.06 Puncs

Fantasztikusan jó sorozat, engem soha egy sorozat nem kötött le még ennyire, mint ez. A karakterektől kezdve a szereposztáson, a cselekmény szövésén át, egészen a zenéig zseniális az egész.

2022.03.21 JRD

Könyvben imádtam, filmben... hm...

Az eset, amikor a könyv jobb, mint a film. Bevallom: hiába áradozott mindenki a sorozatról, hiába lettek az ismerőseim nagy fanok, nem tudtam végignézni a sorozatot. A hatodik résznél elvéreztem. Pedig a szereposztás nem rossz. A látvány sem. Van benne vadság, erotika, ármány és akció. És a könyv szuper! De ne rám hallgass! Nézd meg, és döntsd el magad! Szóval filmre fel, és jó szórakozást!

A Trónok harca sorozatának utolsó évadának hatása olyan nagy volt, hogy egy kínai felfedezőtúra cég felépítette a népszerű sorozatban szereplő északi falat, hogy a turisták megtekinthessék azt.Szerző: Informer2

Kit Harington és Rose Leslie a forgatáson jöttek összeSzerző: BDJN

A sorozat két női főszereplője, Lena Headey és Emilia Clarke is játszotta már Sarah Connort. Előbbi a Terminátor – Sarah Connor krónikáiban, utóbbi a Terminator: Genisysben.Szerző: Puncs

Sophie Turner örökbe fogadta azt a kutyát, ami az általa megformált Sansa farkasa volt a sorozat első évadában.Szerző: Puncs

A Cersei Lannistert megformáló Lena Headley és a Bronnt játszó Jerome Flynn egy párt alkottak a sorozat előtt, de a viszonyuk olyan csúnyán ért véget, hogy a forgatás elején szerződésben kötötték ki, hogy soha nem lesz közös jelenetük.Szerző: Puncs

(2016. 05. 03.)
Összességében a nyitó részt látva örömmel konstatálhatjuk, a sorozat pontosan olyan ütni valóan profi rohadék maradt, amilyennek megszoktuk: mutat is, nem is, ad néhány választ, másokat homályban hagy, egyáltalán, egyelőre lassan, ám virtuózul játszik az idegeinken. Több

(2019. 05. 31.)
Keserédes búcsú westerostól
A Trónok harca nyolcadik évadában ugyanis leginkább az fáj, hogy bár a búcsúról lelkiismeretesen gondoskodott, a méltó búcsúról már nem. Több

Értékelés: 7.5/10
(2015. 05. 06.)
Végre bátran parkolópályára merték tenni a teljesen érdektelen szálakat, ahelyett, hogy minden epizódban tartottak volna egy rövid beköszönést ezekről a helyszínekről. Több

Értékelés: 7.5/10
(2015. 06. 21.)
A komótos, sótlan és összességében rossz bevezetés után az évad az utolsó három-négy részben magára talált, és a rengeteg csavar, valamint cliffhangerek nagyszerű táptalajt adhatnak a következő etap számára. Csak győzzük kivárni! Több

(2016. 07. 03.)
Trónok Harca - 6. évad
Mindenesetre az elégedetlen hangok ellenére a Trónok harca 6. évada még a három kissé lassabb rész ellenére is az egyik legkiegyensúlyozottabb tudott lenni az eddigi 6 közül, olyan eseményekkel, amelyeket már régóta vártunk, vagy amelyek mellbevágó meglepetést okoztak. Több