Igaz történet

Igaz történet

True Story

Michael Finkel (Jonah Hill) egy újságíró, akit a közelmúltban bocsátották el a New York Times-tól egy balul elsüt sztori miatt. Az események furcsa láncolatát követően a férfi megismerkedik az FBI egyik legkeresettebb bűnözőjével, Christian Longóval, aki az elmúlt éveket az Államokon kívül… Több

Rendező: Rupert Goold
Premier: 2015.01.23. | HBO Max (2023.05.12.)

2020.08.20 indingo

Örültem, hogy James Franco és Jonah Hill nem egy újabb idétlen vígjátékot készített. Érdekes film, bár nem egyedi a története.

2017.09.21 mamiéstöti2

Kissé unalmas volt a film egészét nézve, de azért voltak benne érdekes megoldások, mind technikailag, mind történetileg. Jonah Hill és James Franco tehetségesek.

2016.04.26 hsanya182

Lassabb lefolyású misztikus bűnügyi, nyomozós film, egy újságíró szemszögéből, aki ki akarja deríteni az igazságot, hogy egy jó szorit írhasson. A film első fele inkább az újságíró és a vádlott párbeszédéről szól, majd a film a második felében indul ... Több

2018.12.06 harnas1207

Nagyon jó film és még jobb is lehetett volna. Sajnos a közepe táján nagyon belassul a cselekmény, nem tudom mennyire a rendezők hibájából és mennyire az eredeti történet miatt. Az biztos, ha ez egy hollywoodi forgatókönyv alapján készült volna, akkor egy csavaros, és rejtélyes bűnügyi filmet kaptunk volna.

2015.07.03 alexxx

Nagyon impozáns volt a szereplőgárda, mégsem vagyok meggyőzve. Kicsit lassú, kicsit ritmustalan, hát, valahogy nem az igazi. A tévé előtt ülve rendben volt, de nem sajnáltam volna, ha lemaradok róla.

Michael Finkel Tru Story c. memoir művén alapszik.Szerző: Bogi87

2013. márciusában vette kezdetét a forgatás.Szerző: Bogi87

A jegypénztárak adatai alapján 5,3 millió dolláros bevételt ért el a film.Szerző: Bogi87

New York City-ben vették fel a True Story-t.Szerző: Bogi87

(2020. 01. 13.)
Szóval én azt javaslom, hogy akit érdekel ez a nagyon is megdöbbentő, rengeteg kérdést és kétséget felvető, zavarbaejtő sztori, az olvassa el a 2005-ben megjelent könyvet. Több
Quantico
2015