Trükkös fiúk

Trükkös fiúk

Matchstick Men
Sonny

Roy (Nicolas Cage) egy tapasztalt szélhámos, a csalásokban Frank (Sam Rockwell) a társa. Jól megy nekik az üzlet, gyorsan sok pénzhez tudnak jutni. A magánélet már más tészta. Roy agorafóbiás, vagyis fél a nyitott és zsúfolt helyeken, attól tart ugyanis, hogy felismerik. A fóbiája már az üzletre is… Több

Rendező: Ridley Scott
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság
Premier (HU): 2003.10.02.

2015.11.24 S.Marika

Élvezetes volt nézni ezt a filmet mindaddig amíg szépen kibontakozott ez az apa lánya kapcsolat,majd amikor kiderült,hogy az egész nem is igaz csak egy megtévesztés nah akkor lettem igazán dühős.

2015.07.30 Aranyhal

Engem meggyőzött a film. Nem mondanám kifejezetten akciófilmnek , inkább egy nagyon jó dráma, magával ragadó sztorival, érzelmileg megfogó eseményekkel.

2015.08.21 Dracule

Erre vártam már, ez a film mint általában mindegyik elég megoszló közönséget tudhat maga mögött, vagy szeretni fogod vagy nem. De szerintem ebben az esetben kevesebb lesz az aki majd viszolyog tőle és több az aki imádja.

2015.06.29 Buborék

Hatalmas egy film. Van benne izgalom, humor, minden ami kell! A történet jól ki van találva, a rendezés is kiváló! A színészek kiválóak, főleg Nicolas Cage. Többször nézhető!

2015.02.04 quentin

Ez egy izgalmas és magával ragadó film amiben van néhány váratlan fordulat, de hát a csalók élete csupa váratlan fordulatból áll, hiába terveznek meg mindent jó előre. Roy és Angela karaktere nagyon érdekes, a két színész remekül dolgozik össze. Én e... Több

Alison Lohman a forgatás idejében valójában 22 éves volt.Szerző: ps

Alison Lohman 14 évesnek öltözve ment a meghallgatásra. Addig nem is jöttek rá a valós korára, míg színésznő meg nem mondta.Szerző: ps

Roy Benadryl tablettákat szed.Szerző: ps

A Los Angeles-i repülőtéren játszódó jeleneteket valójában az Anaheim Convention Center főbejáratában forgatták, ami Disneylandtől egy mérföldre délre található.Szerző: ps