Túszdráma

Túszdráma

Hostage
kriskaa

Jeff Talley egy sikertelen túszmentő akció után úgy dönt, nem lesz tovább a Los Angeles-i rendőrség tárgyalási szakértője, inkább visszavonul, és egy csendes kisváros rendőrkapitányaként tengeti tovább életét. Amikor azonban egy balul sikerült rablás során három tinédzser túszul ejt egy… Több

Forgatókönyvíró: Doug Richardson
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Németország
Premier (HU): 2005.07.21.

2021.07.06 harnas1207

Bruce Willis talán legjobban sikerült filmjének tartom. Sajnos a kötelező happy end miatt még a 4 csillag is erős jóindulattal adható meg, de láttunk ennél már sokkal rosszabb akciófilmeket.

2018.12.06 mamiéstöti2

Teljesen a hatalma alá kerített ez a film. Több jó színész próbálkozik egy-egy ilyen stílusú filmmel, de szerintem ez sikerült talán a legjobban.

2015.02.04 Vitya

Közepesnek mondanám, izgalmasabb, mozgalmasabb filmre számítottam. Bruce Willisnek vannak sokkal jobb filmjei. Egyszer nézhető.

2017.01.04 vesztingerkitti

Az alaptörténet nem lenne rossz, d nagyon sablonosra sikerült. A kivitelezés nem túl jó , a történések is nagyon egymásra épülnek ezáltal kiszámítható, a befejezésétől is többet vártam volna, nem volt nagy csattanó...

2015.03.17 Mmaarrttoonn

Egy igazi, izgalmas, fordulatos film remek színészekkel. Érdekfeszítő, nem lehet unni, többször nézhető. Nekem egyik kedvenc :)

Bruce Willis filmbeli lányát, Amandát valódi lánya, Rumer Willis játssza.Szerző: kázsé

A filmben 89-szer mondják, hogy "b*meg".Szerző: kázsé

A jelenet, mikor Mars lelövi a rendőrnőt és a kamera felé fordul, tisztelgés a Volt egyszer egy vadnyugat című film előtt.Szerző: kázsé

Mikor Tommy a "Heaven Can Wait" DVD-ért nyúl, az hibásan az "F" betű alatt van besorolva.Szerző: kázsé