Parajelenségek 2 - Újabb parajelenségek

Parajelenségek 2 - Újabb parajelenségek

Paranormal Activity 2

Az első film eseményei előtt járunk. A fiatal házaspár egy kaliforniai kisvárosba költözik két gyermekükkel. Egy nap arra érnek haza, hogy a lakásukban valami nagy pusztítást vitt végbe, de nem tűnt el semmi. Hogy megakadályozzák az ilyen eseteket, kamerákat szerelnek fel. Ahogy telnek a… Több

Rendező: Tod Williams
Premier (HU): 2010.10.21. | SkyShowtime (2023.02.14.)
Több

2021.08.30 Interfectorem Sabnock

Átpasszolni egy démont? Ne vicceljetek már!

A 2010-es második epizód a 2007-es film előzményfilmjeként lett legyártva. Magyarázatot ad, hogy Katie és Micah otthona hogyan is lett a fura események színhelye. Bár olvasmányaim alapján a démonok nemigen passzolhatók át... Gyerekek, ezek nem focila... Teljes kritika

2015.10.28 TribeBubu

Ahogyan az előző résznél, itt is a sztori tetszik leginkább. Remek előzményfilm. Nem módosítottak kivitelezésen semmit (ez sajnos ritka, ha változnak a stábtagok) és egy egész család áll a középpontban. Van kutya, a kutyák pedig köztudottan érzékelne... Több

2015.07.23 london2012

Horrornak nem mondanám meg a legerősebb filmnek sem a saját kategóriáján belül ez az a film amibe ha nem raknak hangeffektet a kutya se ijed meg tőle :)

2015.11.09 gihera81

Nem mondom, hogy ijesztő a film, de egynek azért elmegy: az ember leginkább azért nézi végig, mert kíváncsi a két sztori kapcsolódására, hogy honnan is indult az egész kalamajka. Mivel egyébként pont olyan, mint az első, különösebben nem lehet vele zsákbamacskát venni.

2014.12.27 VérAlex

Nagyon nem jött be ez a rész. Az első még valamennyire tetszett, gondoltam, talán ez is lesz annyira jó, de igazság szerint nagyot csalódtam. Elég kár, mert az ötlet talán jó volt, de nem volt annyira értelme még egy részt csinálni és újra elsütni ugyanazt, miközben semmi újat nem hoznak.

A film előzetesét néhány moziban betiltották, mert túlságosan megijesztette a korhatár nélküli filmre beült gyerekeket.Szerző: kázsé

A film hivatalos weboldalán látható trailerben titkos üzenetek vannak elhelyezve.Szerző: kázsé

A trailerben sok olyan jelenet van, ami a filmben nem szerepel. Ez igencsak feldühítette a rajongókat.Szerző: kázsé

Ez az első film a sorozatban, aminek nincs egy sötét árnyék vagy alak a poszterén.Szerző: kázsé