Játssz Philips tévéért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Énekelj!

(Sing)
Énekelj!

Tartalom

Tartalom 1
Tartalom 2
Tartalom 3

Az Énekelj! című animációs vígjátékban Buster Moon, egy stílusos koala anyagi nehézségekkel küzd színházával kapcsolatban. Buster örök optimista; abban reménykedik, hogy a színház egyszer felvirágzik majd. Hirtelen ötlettől vezérelve úgy dönt, hogy megrendezi a világ legnagyobb énekversenyét. Öt versenyző akad, aki kiemelkedőnek bizonyul: egy simulékony természetű és hangú kisegér; egy félénk elefánt, aki kamaszos lámpaláztól szenved; egy lestrapált anya, aki 25 kismalacról gondoskodik; egy gorilla, aki szakítani akar családja bűnözői múltjával; és egy punk-rock tarajos sül, aki arrogáns pasijától szeretne megszabadulni. A versenytől mindannyian életük teljes átalakulását várják...

(erare)
2016. 12. 31. 10:36

Nem azt kaptam amit vártam. Azt gondoltam, hogy az egész film a versenyről fog szólni, mint valami Megasztár vagy X-faktor tv szenzáció és végig dilemmában leszünk azt illetően, hogy vajon mi kit juttatnánk tovább a következő fordulóban, így nagyon meglepődtem, mikor nem ezt kaptam, egy parányit hirtelenjében csalódtam is, de aztán tapasztalhattam, hogy nagyon jó volt ez így, csak mást vártam. Ötletesek a karakterek, felnőtt és gyerek is jól el tud szórakozni raja, leszámítva egy "puki" kategóriájú viccet téve. A karakterek félelmetesen jók, főleg a titkárnő lopta be magát a szívembe, mert ismerőst véltem látni benne. A banki végrehajtós néni nagyon el volt találva azzal a szoknyával és szemüveggel. Nekem tetszett, mert minden volt benne: szeretett, humor... A céltalan tini bárány, aki még csak keresi az életcélját a beleszületett gazdagság közepén csücsülve. Ajánlom mindenkinek, minden korosztálynak! Jómagam az elefánt karaktere lennék (persze nem az énektudásom miatt), és a nagypapa a rajzfilmben az anyám... Xd háhá Talán pont ezért nem kedveltem az esetlen elefántot. :P

2017. 01. 07. 09:57

Helyes kis mese volt, felnőtteknek is bátran ajánlom. A közepén a történetnek kicsit hiányoltam a dalokat, de azért így is remek volt.

2016. 12. 26. 11:20

Tetszett, de a történetben vannak hibák és rengeteg sztereotípia, de ezeknek köszönhetően tudott tanítani. A sok tehetségkutató után várható volt, hogy lassan megihlet egy rendezőt, és szerintem a lehető legjobb kezekbe került az ötlet. Gyerekeknek nagyon tökéletes, de felnőtteknek, azért egy kicsit kevés.

Jennifer Hudson
Jennifer Hudson
Reese Witherspoon

Stevie Wonder több mint 25 év után énekel újra ebben a filmben.

Ez Nick Kroll második animációs filmje, korábban a Virsliparti (2016) című animációs filmben hallhattuk őt.

(Pajor Sándor)

Ez Matthew McConaughey második animációs filmje, korábban a Kubó és a varázshúrok (2016) című filmben hallhattuk őt.

(Pajor Sándor)
Movieaddicts: Énekelj
Az Énekelj! egy minden ízében vidám, szórakoztató rajzfilm, tele szerethető karakterekkel, remek dalokkal, nem a legeredetibb, de magával ragadó történettel, kevésbé feltűnő közhelyekkel tarkítva. Nem próbál nagyot markolni, talán pont ezért is működik ilyen jól. 7/10
Smoking Barrels: Énekelj!
gyerekeket valószínűleg le fogja kötni, de ezért az élményért felesleges a moziig zarándokolni velük, amikor bármelyik kereskedelmi tévé műsorán megkaphatják ugyanezt.
5,5/10
Frappa Magazin: Énekelj, hogy ne legyél klisé, vagy pont azért!
Most már egyértelmű számomra, hogy nem az Illumination Entertainment a kedvenc animációs stúdióm, a Laica (például a Kubo és a varázshúrok idénről) és a többiek mellett igencsak lemaradva kullog. Már tényleg kéne villantani valamit, mert némi eredetiség még senkinek sem ártott…