Játsz egy Sony playstationért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Énekelj!

(Sing)
Énekelj!

Tartalom

Tartalom 1
Tartalom 2
Tartalom 3

Az Énekelj! című animációs vígjátékban Buster Moon, egy stílusos koala anyagi nehézségekkel küzd színházával kapcsolatban. Buster örök optimista; abban reménykedik, hogy a színház egyszer felvirágzik majd. Hirtelen ötlettől vezérelve úgy dönt, hogy megrendezi a világ legnagyobb énekversenyét. Öt versenyző akad, aki kiemelkedőnek bizonyul: egy simulékony természetű és hangú kisegér; egy félénk elefánt, aki kamaszos lámpaláztól szenved; egy lestrapált anya, aki 25 kismalacról gondoskodik; egy gorilla, aki szakítani akar családja bűnözői múltjával; és egy punk-rock tarajos sül, aki arrogáns pasijától szeretne megszabadulni. A versenytől mindannyian életük teljes átalakulását várják...

(erare)

2016. 12. 23. 00:45

Tetszet nagyon remélem lesz 2 része

2017. 04. 10. 11:32

A verseny maga eléggé háttérbe szorul, ezt nehezményeztem. A dalok fülbecsengőek voltak, a karakterek pedig szépek. Második részt eléggé feleslegesnek érzek.

2017. 04. 25. 20:58

A Zootropolis sikere után nem hagyom ki az állatvilágban játszódó mesefilmeket. Annak nyomába sem ér, de hihetetlenül aranyos, és bájos az egész. A poénok nem dominálják annyira a filmet, mint a készítők többi meséinél, így valakinek unalmassá válhat. A történet kerek, a vége pedig különösen jól sikerült. Megható, vicces és igen hangulatos színpadi szerepléssel zárul az egész. Ami engem zavart, hogy már a címből kiindulva musical kategóriába tudom sorolni, mégis a sok sláger és mai pop zene (a végét leszámítva) csak részletekben hangzanak el. Egyszer sem hallunk, egy teljes zenét. Majdnem, hogy a trailer lelőtte az összeset.

Jennifer Hudson
Jennifer Hudson
Reese Witherspoon

Stevie Wonder több mint 25 év után énekel újra ebben a filmben.

Ez Nick Kroll második animációs filmje, korábban a Virsliparti (2016) című animációs filmben hallhattuk őt.

(Pajor Sándor)

Ez Matthew McConaughey második animációs filmje, korábban a Kubó és a varázshúrok (2016) című filmben hallhattuk őt.

(Pajor Sándor)
Movieaddicts: Énekelj
Az Énekelj! egy minden ízében vidám, szórakoztató rajzfilm, tele szerethető karakterekkel, remek dalokkal, nem a legeredetibb, de magával ragadó történettel, kevésbé feltűnő közhelyekkel tarkítva. Nem próbál nagyot markolni, talán pont ezért is működik ilyen jól. 7/10
Smoking Barrels: Énekelj!
gyerekeket valószínűleg le fogja kötni, de ezért az élményért felesleges a moziig zarándokolni velük, amikor bármelyik kereskedelmi tévé műsorán megkaphatják ugyanezt.
5,5/10
Frappa Magazin: Énekelj, hogy ne legyél klisé, vagy pont azért!
Most már egyértelmű számomra, hogy nem az Illumination Entertainment a kedvenc animációs stúdióm, a Laica (például a Kubo és a varázshúrok idénről) és a többiek mellett igencsak lemaradva kullog. Már tényleg kéne villantani valamit, mert némi eredetiség még senkinek sem ártott…