Énekelj!

Sing

2023.03.05 Tipikus Semmilyen

Nem való senkinek!

Most komolyan? Ezeket a dalokat, számokat sokkal jobb hallgatni az igazi előadóiktól, nem animált figuráktól. Bocsánat, de semmi történet, semmi extra, semmi humor, csak erőlködés, gyenge figurák, és elcsépelt klisék. Leülök, és megnézek egy zenés válogatót, ha tudom, nem erre pazarlom az időmet. Egyszóval részemről senkinek sem ajánlott!

2018.01.19 mamiéstöti2

Már a mesék világát is megszállta a tehetségkutató őrület, de ha nem úttörőként nézzük akkor egynek nagyon is jó volt.

A zene mindenkié! Vagy nem?

A filmgyártás és a televíziós műsorkészítés legeladhatóbb produkciói jelenleg az animációs filmek, illetve a tehetségkutató műsorok, mindkét kategóriában nagyítóval kell keresnünk a hatalmas bukásokat, és ha valaki olyan jó marketinges, mint a mai na... Teljes kritika

2017.04.10 indingo

A verseny maga eléggé háttérbe szorul, ezt nehezményeztem. A dalok fülbecsengőek voltak, a karakterek pedig szépek. Második részt eléggé feleslegesnek érzek.

2017.07.18 Deku

A dalok számomra nem voltak túl bonyolítva, olyan érzés volt mintha csak simán oda dobáltak volna a karaktereknek pár híresebb pop számot és kész is van a csoda film.

2019.05.19 Ms. Akárki

Zseniális mese. Nagyon eredeti a története. Aki szereti az énekes tehetségkutatókat és/vagy a musicaleket az ezt a mesét is imádni fogja. Nagyon izgalmas végignézni, ahogy próbálja egy maroknyi állat megmenteni a saját álmaikat és a színházat ami nyakig adósságban van.

2020.01.29 Szilonka

A jobb animációs filmek közé tartozik. A dalokat napokig dudolássza az ember. A története sem túl elcsépelt.

2017.11.20 Bazzzsi

Utóbbi időkben ez a mese volt, amii gazán tetszett.Kicsit kifigurázz a tehetségkutató énekműsorokat. Szuper dalok voltak benne és a története is helyes.

2017.07.10 MP170506

Tanulságos, szórakoztató, aranyos mese. A dalok fülbemászóak. Szerintem jó alkotás lett, mindenképpen nézhető.

2021.01.10 Zoltán384279

Nem tudom, miért vártam eddig ezzel a mesével. Kb. 3 perc után odaszögezett az ágyhoz, és a nevetés és a sírás között mozgatott. Egy zene kivételével, aminek szerintem a legjobbnak kellett volna lennie (az utolsó dalról van szó), minden rendben van. Tökéletesek a szereplők, a cselekmény, minden. Nagy élmény volt.

2018.11.22 harnas1207

Az ötlet jó volt, de a megvalósítás nem. Egy halom gyenge karakter akik egész filmben csak énekelnek.

2018.04.22 TomÁcs

Kicsit kifigurázza a sok tehetségkutató műsort, de amellett azért volt története is és mondanivalója is. Örültem, hogy sokféle stílusú dal helyet kapott benne.

2018.12.27 VvV

A jó dalok miatt érdemes megnézni. A története picit tündérmese, de hát mit várjunk egy mesétől. A karakterek kedvesek és humorosak.

2018.04.12 Filmelemző

Mindkét gyerekemnek nagyon tetszett és számomra is élvezetes volt a rengeteg jó zenével együtt. Bár sok kritikát kapott mert egyesek szerint túl "áthallásos" napjaink tehetségkutató műsoraival, ez engem kicsit sem zavart. Bejöttek a karakterek, figur... Több