Ó, anyám!

Snatched

A film stúdió vezetői nem rajongtak az ötletért, hogy Goldie Hawn kapja meg a szerepet. Kolléganője, Amy Schumer azonban megfenyegette őket, hogy ő is szakít a projekttel, ha nem szerződtetik le Hawn-t.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A hawaii forgatási helyszínen Amy Schumer és egyik szereplőtársa, Wanda Sykes jótékonysági fellépést tartottak.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Goldie Hawn a forgatáson párkapcsolati tanácsokat is adott fiatal kolléganőjének, Amy Schumernek. A tapaszalt színésznő állítólag azt a tanácsot adta neki, hogy: „Akarni kell, hogy együtt maradjatok. Ha mindketten akarjátok, menni fog.” (IC Press)Szerző: hp

Goldie Hawn a film premierje kapcsán adott interjúban mesélt a férjével, Kurt Russellel való találkozásának részleteiről. A színésznő elmondása szerint a közös meghallgatáson Russell másnapos volt, és zavarában azt találta mondani neki, hogy „Hú, de jó tested van…”.Szerző: hp

Az Ó, anyám premierje április 26-án volt Londonban, egy divatmagazin szervezésében zárt körben először vetítették le Amy Schumer és Goldie Hawn közös, új vígjátékát. Az eseményen mindkét főszereplő részt vett, és a vetítés után még maradt is egy kicsit, hogy újságírók kérdéseire válaszoljon, és csináljon egy közös tömegszelfit a rajongóival. – Tizenöt éve kábé nyugdíjba mentem, és csöppet sem hiányzott a filmezés – vallotta be a romantikus komédiák egykori királynője, Goldie Hawn. – De egy-két éve azért kezdtem úgy érezni, hogy jó lenne kicsit visszalesni a szakmámba, érdekes helyekre utazni, szöveget tanulni… és pont ekkoriban találkoztam Amyvel, aki mutatott egy forgatókönyvet, ami nagyon bejött. Úgyhogy, legalább olyan örömmel tértem most vissza a szakmámhoz, amilyen örömmel ott hagytam. És amilyen örömmel mindjárt újra elhagyom. (IC Press) Szerző: hp

A film munkacíme Mother/Daughter (Anya/Lánya) volt. Szerző: hp

Az Ó, anyám! forgatása 2016. június 15-én kezdődött, és augusztus 12-én ért véget.Szerző: hp

15 év kihagyás után ezzel a filmmel tért vissza Goldie Hawn a mozivászonra. Legutóbbi mozifilmje a 2002-es Örök lányok volt.Szerző: hp

A filmet Hawaii-n forgatták. Szerző: hp