Űrgolyhók

Spaceballs
JRD
Bill Pullman
Daphne Zuniga

Szóló Sztár (Bill Pullman), a magányos űrhajós félelmet nem ismerve vág neki újabb kalandjának. Űrutazásában hű társa, a félig kutya, félig ember szerzet kíséri el, járművük pedig egy felturbózott csillagközi lakóautó. Céljuk, hogy kiszabadítsák Vespa hercegnőt (Daphne Zuniga) a gonosz… Több

Premier (HU): 1990.08.02.

2023.08.26 Ergit

Szintén klasszikussá vált vígjáték, tele szállóigévé vált mondataival!!! Mel Brooks megint nagyot alkotott!!!

2022.08.17 JRD

Egy Star Wars paródia a maga cuki módján. " - Mi neve? - Morzsa. - Mi a teljes neve? - Hát Zsemle Morzsa!" Imádtam, ahogyan John Candy kihúzza magát és büszkén csóválva kutyafarkát kimondja a teljes nevét. Persze ez nem csak egy Star Wars paródi... Több

Nem jöttek át a poénok,pedig imádom a vígjátékokat.Inkább erőltetettnek tűnik,és olyan semmilyen az egész.Van egy-két úgymond jobb rész,de ez kevés.

2016.06.26 Thibo84

Tizenévesen a könnyeim patakokban folytak a film láttán, annyit vinnyogtam rajta. Ma már, harminc éves fejjel, nem köt le, úgy mint régen.

2017.07.18 Deku

Emlékszem, hogy mikor először láttam földön fetrengtem a röhögéstől annyira jó poénokat szúrtak bele. Az egész film egy nagy humor bomba volt. Legjobb Star Wars paródia.

Lone Starr szerepére szóba került Tom Cruise, Tom Hanks és James Cann neve is, de végül Bill Pullman játszhatta el a karaktert.Szerző: stevepisti

Gas büféjének parkolójában látható az Ezeréves Sólyom, amit George Lucastól kapott kölcsön a stáb a forgatásra.Szerző: stevepisti

A Yoghurt ajándéktárgy bolt tárgyai, Transformerses átalakított ajándéktárgyak.Szerző: stevepisti

A Jabbára hajazó karakter jelmeze nagyrészt tényleg pizzából készült. A jelenetek felvételekor folyamatosan melegítették, hogy látványosan olvadjon a sajt. A benne nyomorgó színész azonban nem bírta a meleget, amikor pedig az egész füstölni kezdett, bepánikolt és segítségért kiáltozott. Hiába oltották el a pizzaruhát, az illető már nem volt hajlandó visszaülni, úgyhogy egy random stábtaggal fejezték be a munkát.Szerző: LionelMessi10