Játssz egy Lenovo Miix tablet PC-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

A bátrak háborúja

(USS Indianapolis: Men of Courage)
A bátrak háborúja

Tartalom

Tartalom 1
Tartalom 2
A szívfacsaró igaz történet főhőse egy csapat amerikai katona, akik hajótörést szenvedtek a Fülöp-szigeteknél; öt nappal azt megelőzően, hogy befejeződött volna a második világháború. Amíg a szabadulásra vártak, szörnyű körülmények között sínylődtek - küzdöttek a szomjúsággal, az éhséggel és a visszatérő cápatámadásokkal is. (erare)

2016. 10. 16. 14:36

Nagyon jó háborús dráma! A kameraképek az elején nagyon szépek, de később a gyenge trükkökkel veszít a film az erejéből. De alacsony költégvetésű filmhez képest dicséretes az eredmény így is.

2017. 02. 14. 07:43

Csatlakozom "grigoriy1rem" véleményéhez. Sajnos látszik, hogy nem volt annyi keret az animációkra, mint egy "call of duty" játéknál, de ehhez képest élvezhető és valóban dicséretes a végeredmény. Vajon, hogyan változott volna meg a történelem, ha ezt a "kis" hajót odafelé süllyesztik el...?

2017. 02. 14. 14:50

Nem mondanám egy felejthetetlen alkotásnak, de egyszer meg lehet nézni, föleg akit kicsit is érdekel a történelem, és a 2. világháboru. Sok hiba van a filmben amit észrevettem, de probáltam nem ezekre koncentrálni, ha ezt ki tudod zárni akkor még izgalmas is lehet, bár olykor elég vontatott volt. Közepesen értékelem.

Emily Tennant
Tom Sizemore