Út a vadonba

Út a vadonba

Into the Wild

A frissdiplomás Christopher McCandless számára csak most kezdődik az élet. Építhetne karriert, családot alapíthatna, ő azonban belevág az ismeretlenbe, és bejárja Amerikát. Kalandos útja során egy igazi vándor sorsa tárul elénk: két év alatt a dél-dakotai búzamezőkön át a Colorado… Több

Rendező: Sean Penn
Forgatókönyvíró: Sean Penn, Jon Krakauer
Premier (HU): 2008.04.03.

2023.12.15 Majorkas

Drámaian csodálatos

Újra meg kell néznem, de nem a vége miatt, az kevésbé tetszett.

2017.04.10 indingo

Remek kis film volt, nagyon tetszett. Itt még Kristen Stewart is mennyire természetes és manír mentes volt. Hirsch nagyon jó választás volt a főszerepre.

2017.07.23 Deku

Szerintem nagyon elnagyolt film lett. Egyáltalán nem éreztem úgy a film alatt, hogy bármi hitelesség lenne benne. Kristen Stewart itt is csak esetlenül téblábol.

2017.07.18 Orosz István

Tudom igaz történet meg minden, de filmként számomra nem igazán remekelt. Szép tájakon vezet végig a film meg minden de akkor is, nekem csak egy átlagos történet, egy kalandvágyó fiatalemberről, akit a szeszélye vitt a sírba.

2020.10.14 HE7EDIK

Van néhány kivételes ember, akik ki mernek szakadni ebből a civilizációnak nevezett szarkupacból. McCandless ilyen volt. Igaz az életével fizetett, de 2 évig valóban ÉLT, csupa nagybetűvel. Valaki meg leél egy egész életet robotolva. Vajon melyik a jobb?

A film Jon Krakauer azonos című regénye alapján készült. Szerző: rbernadett

A filmben az a férfi vezeti a furgont, aki utoljára látta élve Christopher McCandlesst.Szerző: Menyét Ibolya

Mikor rátaláltak Christopher McCandless holttestére, az mindössze harminc kilós volt. A karaktert alakító színész, Emile Hirsch nagyon lefogyott a szerep kedvéért, mindössze 52 kilós volt.Szerző: Menyét Ibolya

A film forgatása során a stáb négyszer utazott Alaszkába, hogy meg tudja örökíteni a különböző évszakokat. Szerző: SódóGA