Út a vadonba

Into the Wild

2023.12.15 Majorkas

Drámaian csodálatos

Újra meg kell néznem, de nem a vége miatt, az kevésbé tetszett.

2017.04.10 indingo

Remek kis film volt, nagyon tetszett. Itt még Kristen Stewart is mennyire természetes és manír mentes volt. Hirsch nagyon jó választás volt a főszerepre.

2017.07.23 Deku

Szerintem nagyon elnagyolt film lett. Egyáltalán nem éreztem úgy a film alatt, hogy bármi hitelesség lenne benne. Kristen Stewart itt is csak esetlenül téblábol.

2017.07.18 Orosz István

Tudom igaz történet meg minden, de filmként számomra nem igazán remekelt. Szép tájakon vezet végig a film meg minden de akkor is, nekem csak egy átlagos történet, egy kalandvágyó fiatalemberről, akit a szeszélye vitt a sírba.

2020.10.14 HE7EDIK

Van néhány kivételes ember, akik ki mernek szakadni ebből a civilizációnak nevezett szarkupacból. McCandless ilyen volt. Igaz az életével fizetett, de 2 évig valóban ÉLT, csupa nagybetűvel. Valaki meg leél egy egész életet robotolva. Vajon melyik a jobb?

2015.05.05 ZeroHero

Megejtően szépen fényképezett, minden jelenetében "kijátszott", sajátos-vándorremetés road-movie egy valós fiatalemberről, akit a wikipédia "American adventurer", "amerikai kalandor"ként aposztrofál. Inkább úgy fogalmaznék, kalandvágyó, a civilizáció... Több

2020.12.26 elekm90

Szép és lírai filmet készített Sean Penn, talán már túlságosan is, olykor az volt az érzésem, hogy a történetmesélés rovására ment a sok elmélkedés. Emellett kicsit hosszabb is volt a kelleténél, ezért nálam egy gyenge 4 csillagot ér.

2015.05.04 Milanman

Sean Penn rendezőként is bizonyítja, hogy nagymester. Filmje tökéletesen mutat rá a modern társadalmak kiüresedésére, a fogyasztói társadalom csődjére, a civilizációból való kivonulás több évszázados vágyálmának modern kori megtestesülésére. Kiváló f... Több

2016.10.13 Fahéjgolyó

Nagyon kalandos film, folyamatosan megy előre a történet, de láthat hogy különböző részekből épül fel, és mindegyikre hagy elég időt, hogy a néző feldolgozza. Szépek a helyszínek, jó a főszereplő alakítása, mindenképp látni kell egyszer.

2015.06.09 Dodi

Csalódtam ebben a filmben. De nem hagyott nyugodni a dolog, ezért elolvastam a könyvet. A filmből nagyon sok részlet kimarad, amiből érthetővé válik, hogy ez a srác valójában mit is szeretett volna, mit miért tett, és mi motiválta.

2020.10.27 belavagyok

Itt még szerettem Kristen Stewartot. Olyan természetes volt, akárcsak a film, amely egy nagyon erős életérzést kölcsönöz.

2022.08.14 Reitman

Minden ismerősömnek tetszik, nekem nagyon nem! Sean Pennt amúgy nagyon szeretem, de ezt se nem érdekesnek, se nem szépen vagy eredetien filmezettnek tekintem. Talán inkább 1*, mint 2!

2015.10.25 Ragemarci

Távol állnak tőlem a hippi/hobo ideológiák, de ez a film tetszett. Persze önirónikus, ahogy a nagy szabadságkeresés közben csapdába ejti önmagát egy matériában, ami ellen annyira küzd. Elég buta ez a főhős és úgy sejtem a film nem ezt a mondanivalót ... Több

2016.05.03 raczdavidzsolt

Szuper! Fegeteges!