Utazás a Föld középpontja felé

Utazás a Föld középpontja felé

Journey to the Center of the Earth
Brendan Fraser

Terveor Anderson, a kalandvágyó professzor különös elmélettel áll elő, amit egyetemén nem akarják komolyan venni. Ezért inkább úgy dönt, hogy ha már nem számíthat a tudományos világ segítségére, maga vág neki a kalandnak unokaöccsével, Seannal és a csinos izlandi idegenvezetővel, Hannah-val.… Több

Rendező: Eric Brevig
Író: Jules Verne
Premier (HU): 2008.09.04.

2020.07.20 Interfectorem Sabnock

Szegény Verne Gyula,ha most ezt megnézné,nem hinne a szemének.Egyszerűen nevetséges,úgy a film,úgy a filmes trükkök.A színészi játék is harmat gyengére sikerült.Eric Brevig hogy mit akart vászonra vinni,azt szerintem még maga sem tudja.Erőltetett bohóckodás az egész.

2017.04.11 indingo

Igazi utazós, világlátós kincskeresős móvi. Van egy picit retro hangulata a témának, és a földtani vonatkozásokba se menjünk bele, ezektől eltekintve egy élvezetes film.

2016.10.16 ArpiHajdu és Réci

A film abban a korszakban készült, amikor még nem lőtték el minden egyes filmnél/animációs filmnél a 3D-s poént. Így amikor a moziban láttam, teljesen lenyűgözött a több dimenziós hatás. Ez a film ugyanis egyértelműen óriás vásznon kel életre (egyes ... Több

2019.04.23 Ms. Akárki

Brendan Fraser miatt néztem meg ezt a filmet. Egyik kedvenc színészem. De ez a film sajnos harmatgyenge lett. Emlékszem, 3D-ként reklámozták, de volt kb. 4 jelenet, amit megcsináltak a filmben. És még az is szemsértően gagyi animáció volt. Van ennél jobb hasonló fantasy, vagy inkább a könyvet ajánlom.

2019.01.09 harnas1207

Hihetetlen csúnya látványvilág, és bugyuta történet. Számomra érthetetlen, hiszen egy 2008-as filmről van szó. A történetből sokkal többet ki lehetett volna hozni, mint egy ilyen óvodás történetet.

A film Jules Verne azonos című regénye alapján készült. Szerző: rbernadett

Mikor Brendan Fraser véletlenül meggyújtja a falat, ténylegesen megégette magát, a forgatást le kellett állítani pár napra.Szerző: kázsé

Trevor az elveszett testvére dolgai közt talál egy különös fa tárgyat, és azt mondja, nem tudja, mi az. A tárgy egy Holmes Sztereoszkóp, egy 3D-s képek megjelenítésére alkalmas 19. századi eszköz.Szerző: kázsé

Eredetileg a független filmrendező, Paul Chart írta és rendezte volna a filmet, de kilépett, amikor a stúdió úgy döntött, 3D-ben forgatják a filmet.Szerző: kázsé