Utódomra ütök

Utódomra ütök

Little Fockers

Tíz év telt el azóta, hogy Greg Beckur először találkozott apósával, Jackkel, a volt CIA ügynökkel, aki bár először nem kedvelte, azóta megbékélt vele. Greg és Pam ma már együtt nevelik két gyereküket, ám a családi béke nem ígérkezik tartósnak. Greg új állást kap, ami nem egy félreértést,… Több

Forgatókönyvíró: Greg Glienna, Mary Ruth Clarke
Premier (HU): 2010.12.23.

2024.02.18 Schumy1

De Nirót tudjuk, viszont nekem csalódás volt ez a rész. Dustin Hoffmant meg sosem csíptem, itt még jobban idegesített, mint a Vejedre ütökben.

2017.05.02 mamiéstöti2

A trilógia leggyengébb része, de nálam még ez is szinte egyedülálló szórakozást nyújt, parádés szereplő válogatással és sikerül mindig élethű sztorit bemutatni.

2017.12.04 indingo

Imádom ezt a trilógiát. Az első rész volt a legerősebb, de ebbe is tudtak olyan poénokat hozni, amitől fogta az ember a hasát. A Stiller - de Niro páros nagyon jó együtt.

2022.02.08 dailyfilmsan

Az első részt nagyon nem lehet überelni, mégis, ez a rész sem lett egy kicsit sem rosszabb. Szórakoztatóan feszegeti a tipikus családi konfliktusokat, és kendőzetlenül fel is tárja azokat. Egy jó vígjáték szerintem, amit ha nem is rongyosra, de párszor azért meg lehet nézni.

2022.08.07 Klauka89

Nekem ez a rész inkább ott van hangulatban, történetben, mint a második. 10 év telt el, az ikrek már 5 évesek. Előkerül Laura Dern, Jessica Alba és persze a jó öreg mókamester, Owen Wilson is kiveszi a részét a szereposztásból. Kinéz még egy negyedik rész, lesz-e vajon? Jó kis esti családi mozi volt.

A keresztbekúros rész a Keresztapa paródiája.Szerző: HE7EDIK

Stiller és Wilson tizedik közös filmje. Szerző: HE7EDIK