Üvegtigris 2.

Ha minden jól megy, a dolgok gyakran rosszra fordulnak?Az Üvegtigrisnél akkor is rosszra fordulnak, ha előtte se ment jól. Lalit, a büfést és simlis, fél-bűnöző vagy csak félkegyelmű barátait komoly veszély fenyegeti. Érzik, hogy itt az idő, cselekedniük kell! De nem teszik, mert mindig közbejön valami: egy esküvő, egy temetés, egy meteor, egy térkép, egy gazdáját beköpő Trabant, egy aligátor vagy egy körhinta. Lali ebben a részben is igyekszik megszelídíteni az Üvegtigrist és a világot - de a Tigrist nem lehet? A történetben most külső veszély fenyegeti az Üvegtigrist és Laliékat, ugyanis egy építési vállalkozó úgy döntött, hogy lakóparkot épít a tóparton és ki akarja onnan… Több

Rendező: Rudolf Péter
Forgatókönyvíró: Búss Gábor Olivér, Rudolf Péter
Ország: Magyarország
Premier (HU): 2006.01.19.

Üvegtigris 3.  (2010)

Üvegtigris  (2001)

2024.02.18 Schumy1

Hozta az első rész színvonalát!

2021.08.31 Laca//Ho/rr/oR//

Remek folytatás, a színvonalat tartották az URAK!!!

Remekül tartotta a színvonalat a folytatása, és ezt jól tudjuk, mennyire nehéz egy sikeres első rész után. Szellemes, igencsak pörgős, és persze a karakterek megformálása is volt egyben a kulcs: Csuja Imre, Reviczky Gábor, Rudolf Péter, Gáspár Sándor és a többiek rendkívüli játéka is kellett a vígjáték újabb sikeréhez és a színvonalának megtartásához. Az egyedi, színes karakterek megformálása és játékuk nagyon sokat dobott ezen az egészen, és jól látszott, hogy mennyire vették komolyan, ami egy effajta filmben egyébként nagyon nehéz. A csak erre a részre leszerződtetett Gesztesi Károly nagyon jó választás volt szerintem, és remekül alakította a pénzes, beképzelt karaktert, jól állt neki ez a fajta szerep is. A cselekmény sok újat nem hozott, próbáltak egy-két új dolgot belevinni, amik jól sültek el, és ezáltal még több humoros jelenettel lettünk gazdagabbak, ennek köszönhetően egy jó folytatást kaptunk mindenki Üvegtigrisétől.

2018.07.24 Norbi

A színvonal maradt, ahogy a szereplők is. Ennek nagyon örültem , mindenki nyújtotta a tőle elvárhatót, és egy újabb kihagyhatatlan filmnek lettünk gazdagabbak.

2018.01.30 diumiu

Az első rész sikere után várható volt a folytatás, amelytől picit tartottam, de nagyon jól sült el. Hozták a készítők és a szereplők is a megszokott színvonalat, a néző azt gondolom ennél a résznél is ki tudott kapcsolni maradéktalanul.

Univerzális baromság,ami üdítőleg hat testre,és lélekre egyaránt.Az Üvegtigris továbbra is áll,és Lali szakadatlanul dolgozik.Haszon nincs,de ez mit számít,csak valami mindíg történjen.Igen,és történik is.Kötelező magyar filmszatíra.

A filmre az első hétvégén 120.000 ember váltott jegyet a mozikban.Szerző: dulkap

A film egy majdnem kész változata már megjelenése előtt több mint két héttel elérhető volt az interneten.Szerző: dulkap