Játsz egy Opta LED projektorért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Vad vágyak 2.

(Wild Things 2)
Vad vágyak 2.

Tartalom

Brittney édesanyja évekkel korábban öngyilkos lett, habár a holttest sosem került elő, míg mostohaapja repülőszerencsétlenség áldozata lett. A család hatalmas vagyonát mégsem a lány örökli: mostohája egy alapítványra hagyott mindent. Hacsak nem jelentkezik egy vérbeli örökös. Maya ekkor bejelnti, hogy édesanyja évekig volt a lány mostohaapjának szeretője, s ő valójában a Dunlap család egyedüli leszármazottja. Az ügyet egy biztosítási ügynök kezdi vizsgálni, s a két lány - szövetkezve egymással - megkörnyékezi a férfit... (erare)

2017. 01. 16. 10:22

Ez a film is azoknak a sorába tartozik, amelyek az első rész sikeréből élnek csak meg. Bár bírom az intrikákat, amiben nem szűkölködött a film, de ez a mennyiség már idegesítő volt. És néha már azt éreztem, mintha valami soft pornot néznék.

2017. 01. 15. 22:53

Az én ízlésemre nagyon túl van kombinálva, ennyire váratlan fordulat egy filmbe túl sok. Szexi lányok vannak benne, ezért végignéztem, de semmi értéket vagy szórakoztatót nem találtam benne.

Leila Arcieri