Vadbarmok

Vadbarmok

Strange Wilderness

Apja halála után Peter megörökli állatokról szóló tévéshow-ját. Az egyetlen gond, hogy a Különös vadon nézettsége esik, ami azzal fenyeget, hogy a csatorna megszünteti a műsort. Peter két hét türelmi időt kap. Elhatározza, hogy olyan állatot kap lencsevégre, amely visszahozná a nézettséget és megmentené a műsort. A régi barátjára hallgatva Equadorba utazik, hogy felkutassa a környék Nagylábúját. Az úton nemcsak a dzsungel veszélyeivel, hanem a konkurens versenytárssal is szembe kell néznie Peternek és csapatának. Eszeveszett versenyfutás kezdődik a Nagylábúért.

Premier (HU): 2009.09.17.

2016.12.16 fazekasanett92

Ahogy a címe is sugallja, ez egy idióta és sablonos vígjáték tucatszámra láttunk már ilyet korábban, nem mondott semmi újat és nem tudtam a poénokon nevetni mert túlságosan erőltetettek voltak.

2015.06.06 VenuszProjekt

Ez egy olyan vígjáték, amin első nekifutásra szakadtam a röhögéstől. De már annyira, hogy alig bírta a rekeszizmom. Belefájdult szabályosan. Folyamatosan lehet rajta nevetni, szinte egy percre sem áll le a poénáradat. Ez nem egy nagyobb költségvetésű... Több

2015.03.27 drsolomon

Ebből a 76 percből maximálisan kihozták, amit lehetett. Nincsenek benne nagy tehetségek , de ehhez a filmhez pont elegendők. Sokat ne várjunk a filmtől, de egy próbát megér.

2015.03.18 pindurcat

Humoros jelenetekkel tarkított film, amiken sírva nevetsz! Steve Zahh-nak jól állt ez az "állati" szerep. Elnéztem volna még, rövidre sikerült a játékidő.

A Paramount Pictures logója a film igen lesújtó kritikája miatt nem került feltüntetésre. Szerző: Bogi87

Ez volt az utolsó Happy Madison Productions film, amely a Paramount Pictures gondozásában került forgalomba. Szerző: Bogi87

6.9 millió dollár bevételt generált a Vadbarmok. Szerző: Bogi87

20 millió dolláros költségvetésből készült el a film. Szerző: Bogi87