Játssz egy Samsung Galaxy-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Tartalom

Tartalom 1
Tartalom 2
Tartalom 3
Tartalom 4

A 28. században Valerian (Dane DeHaan) és Laureline (Cara Delevingne) különleges ügynökök az emberi területek rendfenntartásával vannak megbízva. A védelmi miniszter a kis csapatot egy új küldetésre indítja Alpha városába – amely egy folyamatosan növekvő metropolisz a világegyetem négy sarkából érkező ezernyi különleges fajjal, akik az évszázadok során egyesítették képességeiket és technológiájukat a fejlődés érdekében. Azonban Alpha központjában egy rejtélyes sötét erő fenyegeti az ezer bolygó városának békességét, így Valerian és Laureline versenyt fut az idővel, hogy megmentsék nemcsak Alphát, hanem az egész világegyetemet is. (Big Bang Media)

2017. 07. 22. 07:40

Avatar az űrben, kicsit az jutott az eszembe. Az energia körüli mizéria, az elképesztő látvány végett. Történet lehetett volna furfangosabb, de összességében tetszett, örültem, hogy moziban néztem meg.

2017. 07. 23. 22:30

Én 4DX-ben láttam a filmet, ez hozzáadott az élményhez, bár helyenként nekem már túl sok volt. A történet egész jó, bár a közepénél kicsit lassúnak éreztem. Ennek ellenére szerintem egy ideális családi film.

2017. 07. 23. 11:03

Mesefilm felnőtteknek.A hossza ellenére nagyon jól felépítették, mert nem éreztem, hogy közel két és fél órás a film. Látványos volt és végig pörgött. Tetszett.

Luc Besson
Clive Owen
Yifan Wu
Cara Delevingne

Ez a "Valérian and Laureline" című világszerte népszerű képregény második adaptációja. Az első a 2007-es Űrzavar volt.

A film forgatási munkálatai 2016. január 5-én kezdődtek meg Párizs északi részén, Saint-Denis-ben.

A film két főszereplője, Dane DeHaan és Cara Delevingne számára nem újdonság a képregények világa. Míg előbbit A csodálatos Pókember 2.-ben, utóbbit az Öngyilkos osztagban láthattuk.

Filmsomnia.hu - Valerian és az ezer bolygó városa
A Valerian és az ezer bolygó városa pazar és gazdag képi világgal rendelkező film lett, a cselekmény azonban lehetett volna ennél jóval csavarosabb és kidolgozottabb is. Ettől függetlenül várom a folytatás(okat). 80/100
Movieaddicts: Valerian és az ezer bolygó városa
A lényeg persze az, hogy minden hibája ellenére tényleg érdemes egyszer megnézni Besson új művét, mert látszik benne a belefektetett rengeteg munka, és ismételten hangsúlyoznám, hogy elképesztően látványosra sikeredett. Igazi nyári blockbuster a Valerian és az ezer bolygó városa, francia módra. 7/10
Smoking Barrels: Valerian és az ezer bolygó városa
Szeretem és utálom ezt a filmet. Csodálom, mert pazarul fest, mert akar egy kicsit más lenni, mert látom benne a potenciált és azért, mert volt benne több egészen kiváló, leleményes jelenet és megoldás. Undorodok a Valerian és az ezer bolygó városától, mert mindezek ellenére csak egy kihagyott ziccer maradt, sokszor unalmas, érdektelen jelenetekkel, pocsék 'emberi" oldallal. 6/10