Vampire Academy
JRD

Bizony a vámpírok sem úszhatják meg, hogy iskolába járjanak. Lissa (Lucy Fry) hercegnő, a halandó vámpírok nemesi családjának sarja és barátnője, Rose (Zoey Deutch), aki félig ember, és testőrnek tanul, a St. Vladimir Akadémiára járnak, ahol a fiatal vámpírok egyszerű életét próbálják élni.… Több

Rendező: Mark Waters
Író: Richelle Mead
Forgatókönyvíró: Daniel Waters
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság
Premier (HU): 2014.03.06.

2022.03.15 JRD

Tini...

Tinik. Miniben. Némi humorral. Ennyi. Persze szórakoztató. Vannak benne jó beszólások, némi kémia, de nem hagy maradandó élményt az emberben. De ettől még megnézzük. Akár többször is, hiszen kikapcsolódásra jó. Szóval filmre fel, és jó szórakozást!

2020.08.29 Interfectorem Sabnock Nézhetetlen

Gabriel Byrne ilyen filmhez adja a nevét?Minek?Ja,sejtem,csakis a jó öreg ropogós dollárért.Egy nagy kupac szemét,amit gyorsan törlök az agyam legmélyebb zugaiból is.Hogy erre ki adja az áldását,hogy forgalomba hozható,azt nem tudom,de rettenetesen furcsállom.

2019.07.27 Ms. Akárki

Nem vagyok egy nagy tinis vámpírfilm rajongó de ez még nekem is nagyon tetszett. A könyv persze azért jobb de ez általában így van. Izgalmas ahogy a fiatal vámpírok rivalizálába belekóstolhatunk. A zenék pedig nagyon ütősek.

2019.12.08 Eniq

Én nagyon szeretem ezt a filmet szinte bármikor újra tudom nézni már nagyon sokszor láttam, de még mindig nem unom. A két főszereplő csajt nagyon bírtam benne teljesen különböznek és ezért jó nézni a párosukat. Kár, hogy nem lett folytatása szívesen megnéztem volna azt is.

2016.02.19 Megamovie

A történet szerint két dampyr(félig ember,félig vámpí) Lissa és barátnője Rose testőrnek tanulnak .Tipikus bugyuta gimnazista sztori annyi extrával hogy most nem emberek "drámáit"követhetjük nyomon hanem vámpírokét,a poénok nagy része nem vicces és a... Több

A film Richelle Mead azonos című sorozata alapján készült. Szerző: rbernadett

Sarah Hyland meghallgatása Skype-on keresztül zajlott.Szerző: kázsé

Lucy Fryt már lemondott a szerepről, mivel nem hívták vissza a meghallgatás után. A színésznő türelmetlen volt, de a hívás idővel befutott.Szerző: kázsé

Dominic Sherwood csak pár nappal a forgatás kezdete előtt kapta meg a szerepet.Szerző: kázsé