Vámpíros film

Vámpíros film

Vampires Suck

Mélyeszd a fogaid a hajmeresztően vicces Vámpíros film humorral és véresen komoly poénokkal kibővített Harapj meg kiadásába! Becca, a szorongásoktól üldözött tinédzser két természetfeletti udvarló, a mogorva, barátságtalan vámpír és egy hihetetlenül szőrös farkasember között vívódik. A két vígjátékgyártó nagyágyú, a Horrorra akadva, avagy tudom, kit ettél tavaly nyárson szerzője és Ken Jeong, a Másnaposok egyik szereplője a garancia arra, hogy ezúttal is mindenki halálra röhögi magát!

Premier (HU): 2011.02.02.

2018.08.28 Tothem

Csak azért 2 és nem 1 csillag mert legalább egy kicsit szembeköpi az Alkonyat sorozatot, viszont egy paródián azért jó ha tudunk nevetni, de legalábbvégig jókedvünk legyen ennél viszont sokszor éreztem kínosan magam, hogy én ezt nem akarom nézni ezek... Több

2017.02.01 HercegPeter

Körülbelül az a színvonal, amit az eredeti filmek is hoznak. Rossz filmből nem lehet jó paródiát csinálni, ez a baj a Fekete 50 árnyalatával is, bár ez mondjuk annál sokkal jobb. Itt azért volt egy-két megmosolyogtató jelenet.

2015.11.09 gihera81

Körülbelül egy felső tagozatos farsangi buli poénra vett előadásában tudom az itteni gegek jó részét elképzelni. Próbáltak beleszuszakolni a forgatókönyvbe minél több tinimémet (sorozatokat, énekeseket, et cetera). Ez persze segíteni nem segít, ami gány, az gány is marad.

2015.12.12 Sz.Krisztina

Nah nekem ez tetszett,jó kis Alkonyat paródia lett.Néhol nagyokat kacagtam,mivel az eredeti filmet már nem egyszer láttam így értettem ennek a filmnek a poénjait.Szupi volt.