Játssz Philips tévéért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Van Helsing

(Van Helsing)
Van Helsing

Tartalom

Vanessa Helsing a hírhedt vámpírvadász, Abraham Van Helsing rokona. A nőt visszahozzák a halálból, hogy segítsen az embereknek visszahódítani a bolygót a vámpíroktól. Vanessa az emberiség utolsó reménysége, ezért aztán társaival megfontolt, hatékony offenzívába kezdenek.

(Pajor Sándor)
2016. 10. 02. 09:04

Rossz, gyenge, üres, ne nézd meg! Ennyiben tudnám összefoglalni az első rész élményeit. Ezt a sorozatot nagyon nem gondolták át rendesen.

2016. 09. 28. 22:30

Ne dőljetek be a címnek, ennek semmi köze Van Helsinghez. Amúgy meg végtelenül unalmas és gagyi, a mai mezőnyben semmiképp sem állja meg a helyét.

2016. 09. 24. 09:07

Adtam neki esélyt, de bár ne tettem volna. Ez a sorozat úgy rossz, ahogy van. Már az első percekben világos volt, hogy ezt nem fogom folytatni, de az rész végére már kapartam az arcom. Kár érte, mert bíztam benne azért, hogy működni fog, de nem, jaj de nem!