Játssz egy Xbox-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Vasember 3

(Iron Man 3)

Tartalom

A zseniális és bohém multimilliomos Tony Starknak a Vasember harmadik részében minden eddiginél nagyobb veszéllyel kell szembenzénie. Az események tétje nem csupán a túlélés és a világ épsége, ugyanis szerettei sincsenek már többé biztonságban. Starknak szembesülnie kell saját korlátaival, és meg kell találnia a választ a végső kérdésre: vajon a páncél teszi az embert, vagy épp fordítva?

2016. 04. 27. 20:18

Sajnos csalódnom kellett ebben a filmben, egyáltalán nem ezt vártam, teljesen átverve érzem magamat. Remélem mihamarabb csinálnak egy igazi Mandarinos filmet, mert ez ultragáz volt.

2016. 04. 25. 10:12

Nagyon vártam a folytatást de az igazat megvallva vegyes érzelmekkel ültem le megnézni a folytatást. Kíváncsi voltam tudnak e újat mutatni és pozitívan kellett csalódnom most is. Nem jobb az első 2 résznél, "csak" ugyanazon a szinten mozog, de látványosabb és viccesebb. Végig vicces, még mindig hatalmas poénok vannak benne és Robert Downey Jr. nagyon nagyot alakít most is.

2016. 10. 23. 17:23

A vasember trilógiából ez a rész tetszett talán a legjobban. Örültem hogy Robert Downey Jr. végre nem nyomja el Pepper karakterét. Végre nem egy megmentésre váró női karakter volt a Marvel film központjában. Vasembert végül Pepper mentette meg ami számomra felüdülés volt.

Jon Favreau, az előző két film rendezője ismét megjelenik a filmben, Hogan szerepében.

(Scramananga)

A történet alapját a Vasember-képregények egyik legsikeresebbikje, az Extremis-széria adta, melyet Warren Ellis és Adi Granov alkotott.

Amikor Downey Jr. bokája megsérült, kénytelenek voltak a forgatással 9 napra leállni.