Végveszélyben

Végveszélyben

Clear and Present Danger

A kolumbiai drogkartellekre irányuló nyomozásai során ugyanis bizonyos szálak egészen a Fehér Házig vezetnek. Ráadásul az elnök egyik befolyásos barátja az összekötő kapocs. Ryan körül később furcsa dolgok történnek, és a főnöki szék egyáltalán nem életbiztosítás… Több

Rendező: Phillip Noyce
Phillip Noyce
Benjamin Bratt
Dean Jones

2018.04.19 acey

Igaz, hogy "szabvány thriller", de számomra hozta az elvárt feszültséget. A párbeszédeket néha kissé laposnak éreztem, kissé kiszámítható volt a cselekmény is, de a színészek kárpótoltak minden hiányosságért.

2016.06.18 Hitman

Emlékszem, volt egy időszak a 2000-es évek elején, amikor szinte havonta adta a tv ezt a filmet. És én minden alkalommal meg is néztem, annyira imádtam. Mintha Harrison Fordnak írták volna a szerepet, nagyon testhezálló. Piszkos politikai játék, drog, maffia, egyszerűen minden van benne, ami egy jó akció thrillerhez kell.

A forgatás 1993. november 8. és 1994. március 14. közt zajlott.Szerző: dulkap

A filmet Mexikóban, Ecuadorban és az Egyesült Államokban vették fel.Szerző: dulkap

A film alapjául szolgáló regényben Moira családi neve Wolfe, míg a filmben Wolfson.Szerző: dulkap

Bennett elnököt alakító Donald Moffat, korábban már alakította Lyndon B. Johnson alelnököt a The Right Stuff (1983) című filmben.Szerző: dulkap