Vejedre ütök

Vejedre ütök

Meet the Fockers
Timejja

Greg Beckur (Ben Stiller) házasodni készül, és szeretné szüleinek is bemutatni menyasszonyát, Pam Byrnes-t (Teri Polo). A férfi nagyon izgul a találkozás miatt, mert a szülei egyáltalán nem hétköznapi figurák. Pam szüleivel (Robert De Niro, Blythe Danner) együtt elindulnak Miami-ba egy… Több

Rendező: Jay Roach
Premier (HU): 2005.02.17.

2024.02.18 Schumy1

Hozza az elaő rész színvonalát.

2021.08.24 Laca//Ho/rr/oR//

Egy remek folytatás, de kellett hozzá Barbra Streisand és Dustin Hoffman párosa is

Véleményem szerint tartotta azt a szintet, ami elsőre érezhető volt, hogy nem ültek a babérjaikon a készítők. Próbáltak kicsit változtatni a cselekményen, a poénokon, és ez jót is tett a 2. résznek. Greg (zsidó) szüleinek a szerepére a legjobb választás volt Barbra Streisand és Dustin Hoffman szerződtetése. Attól függetlenül nem kis neveket tudtak a 2. részbe csalni, és nagyon színessé tették ezáltal a már így is jó múltú vígjátékot. Amilyen karaktert kellett magukra húzniuk, az egyszerűen zseniális, és jól állt ehhez a fajta filmhez. A macska jelenete és a felcsatolható cici nagyon jó húzás volt, jó kis humorral töltött jelenetek voltak. De Niro hátfájdalma vagy éppen Greg múltja is jól illet a filmbe, de Barbra Streisand és Dustin Hoffman párosa tette hozzá a legtöbbet. Owen Wilson filmvégi jelenete pedig mindent vitt. Ugyanis Greg és Pam esküvőjének a papja volt, aki köztudott, hogy Pam vőlegénye volt. Jól tartotta az első rész szintjét, és sok új dologgal találkozhattunk, amivel színesebbé tették a folytatást.

2017.12.04 indingo

Szuper trilógia egyik darabja. A felcsatolható cici hatalmas volt, meg a macska. A történeteben most is tudtak újdonságokat hozni én végig röhögtem az egészet.

Ben Stiller és Robert De Niro hatalmas fizikai,és szellemi,érzelmi csatája,tele óriási poénokkal. Nagyon eltaláltak mindent,gratulálok. Többszöri nézésre is ad újat!

2017.07.17 Deku

Hát ez nekem marhára tetszett. Humoros volt, kegyetlen jó poénokat tudtak elsütni. Ben Stiller frissen és humorosan állt a témához, Robert De Niro-val egyetemben. Én imádtam.

A film, amit a kisgyerek néz a TV-ben, De Palma Sebhelyesarcúja.Szerző: HE7EDIK

A kivágott jelenetek csak a DVD-re kerültek rá.Szerző: HE7EDIK

De Niro volt a film egyik producere.Szerző: HE7EDIK

A filmben két Oscar díjas színész is látható Hofmann és De Niro személyében.Szerző: HE7EDIK