Vén csontok

Vén csontok

Old Dogs
JRD

Két barát és üzlettárs élete a feje tetejére áll, amikor különös körülmények között hétéves ikrek ideiglenes gyámjává válnak.

(nagymarti82)

Premier (HU): 2010.01.21. | Disney+ (2022.06.14.)

2022.06.30 JRD

Travolta és Williams csináltak már jobb filmeket is, de ettől függetlenül örültem, hogy a két öreg motorost egy filmben láthattam. Mindketten hozták az elvárt komikusi vénát. Szórakoztató, vannak benne kifejezetten vicces jelenetek. Egyszer simán megnézhető. Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

2020.12.05 Yosihiro

Vigyázz a lurkókra!

Igazából ez nem jó filmcím. Valahogy nem illet a tartalmához és a történetéhez sem. Akkora ugrások voltak benne az elején, hogy igazából nem illett a filmbe. Miután ez lezajlott, kapjuk meg a film értelmét, mert belassulnak az események, majd megint ... Teljes kritika

2017.07.12 Plisetsky

Én nagyon szeretem ezt a filmet! Egyik gyerekkori kedvencem, amit együtt néztünk állandóan a családdal :D Szörnyen jókat lehet nevetni rajta és a színészek is jól játszanak benne. Nagyon szerethető :3

2015.11.11 gihera81

Az a baj, hogy még csak nem is tűrhető a film, sikerült sajnos csupa, a kisgyerekes családi filmekből építkező kliséből felépíteni, ami még nem is lenne akkora gubanc így magában, de rettenetesen érződik rajta a futószalag lenyomata: nincsen benne semmi életszerűség, szerethetőség, nincs benne lélek.

2015.03.30 anolib

Szerintem jobb mint amit az értékelések mutatnak. Én mindenesetre jókat nevettem rajt. Szerintem nem volt rossz. Robin Williams és John Travolta rajongóknak mindenképp érdemes egy próbát tenni vele.

Tom Hanks felesége, Rita Wilson Kelly Preston nővérét alakítja a filmben.Szerző: Yosihiro

John Travoltának ez volt a második munkája a Disney-vel.Szerző: Yosihiro

Robin Williams utolsó munkája a Disney-vel.Szerző: Yosihiro

John Travolta nővére és fivére, Margaret és Sam is megjelenik a filmben.Szerző: Yosihiro