Vér és csokoládé

Vér és csokoládé

Blood and Chocolate
Videók

Vivian (Agnes Bruckner) átlagos tinilánynak látszik, valójában azonban vérfarkas, aki minden hazugságot bevet, hogy eltitkolja valódi származását. Minden tökéletesen működik, csakhogy megjelenik a színen a jóképű Aidan (Hugh Dancy) és Gabriel (Olivier Martinez), és minden a feje tetejére áll.

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Németország, Egyesült Királyság, Románia
Premier: 2007.01.25.

2020.01.21 Owotonor

Magyar történelmi vonatkoztatásokkal rendelkezik, és Dobó Kata is feltűnik benne mellékesen. Kicsit aggódtam amiatt mert az Underworld készítő jegyzik-e filmet akárcsak a Testvériséget, de itt nem estek túlzásba azon szempontból hogy gazdag, menőfalv... Több

2014.10.12 tomtom

Egy újabb tucatalkotás, mely egy csipetnyi újítást sem vonultat fel. Ehelyett sorra kirámolja az ehhez hasonló témájú tini filmeket. Sok részletet elszúrtak, még olyanokat, amelyek egyébként általában működni szoktak lásd: akrobatikus, ugrós részek.

A filmet nagyjából 15M $-ból forgatták le 2005 augusztusában, Romániai helyszíneken. Szerző: dulkap

Agnes Bruckner volt az egyetlen amerikai színész a stábban. Szerző: dulkap

Katja Riemann és Katja von Garnier harmadik közös munkája a Smink nélkül (1993) és a Zenebanditák (1997) után.Szerző: dulkap

Vivan szerepét eredetileg Jennifer Love Hewitt-nak is felajánlották.Szerző: dulkap