Vérbeli hajsza

Vérbeli hajsza

Innerspace

Tuck Pendleton (Dennis Quaid) pilóta önként jelentkezik, hogy részt vegyen egy kicsinyítési kísérletben, melynek célja, hogy apró tengeralattjárószerű szerkezetével belülről térképezze fel egy nyúl testét. Rossz fiúk azonban megpróbálják a már miniatürizált járművet és pilótáját tartalmazó injekciós tűt ellopni. Végül a zűrzavarban a pilóta és hajója egy hipochonder eladó, Jack Putter (Martin Short) testében köt ki. Tuck és Jack kényszerű szimbiózisban menekülnek tovább. Egyetlen reményük Tuck barátnője, Lydia (Meg Ryan) az újságíró, akinek információi és ötletei tovább bonyolítják a komédiát.

Rendező: Joe Dante
Forgatókönyvíró: Chip Proser, Jeffrey Boam
Premier: 1987.07.01.
Martin Short
Meg Ryan

2016.05.16 Yosihiro

Még ghyermekként kláttam fekete fehérben aztán videón majd dvd következett de azt kell mondjam közepes film. Meg R és Dennis Q jót alakítanak. A Film történetvezetése izgalmas és a kor technikáját figyelembe véve egy jó sikerült műröl beszélünk. Érdmes megnézni de a régi szinkron kell előnybe részesíteni. Üdv Yosi

2015.04.22 rbernadett

Sokkal később láttam ezt a filmet, mint a gyártási éve de még akkor is nagy számnak számított. Sőt, témáját tekintve még ma is megállja a helyét, talán csak a kivitelezés egy kicsit divatjamúlt. Érdekes történet, kellemes kikapcsolódás.

Ez a második film, melyben Dennis Quaid pilótát játszik, előtte Az igazakban (1983) játszott.Szerző: Thibo84

Az arcváltást, ami akkor látszik, mikor Tuck Jacket Cowboy-já alakítja, Rob Bottin animatronikája segítségével valósították meg.Szerző: Thibo84

Ally Sheedyt, Molly Ringwaldot és Demi Moore-t szintén meghallgatták Lydia Maxwell szerepére.Szerző: Thibo84

Senki nem mondja ki, mi az a kísérlet, melyben Tuck részt vesz, csak annak befejezése után.Szerző: Thibo84