Verdák 2.

Verdák 2.

Cars 2
JRD

A már jól ismert verdák, Villám McQueen és Matuka visszatérnek, hogy egy minden eddiginél nagyobb kalandban vegyenek részt. Nekivágnak a világ első Földgolyó Futamának, hogy elnyerjék minden idők leggyorsabb kocsijának címét. Útjukat megannyi kaland, váratlan kihívás, és rejtély szegélyezi.… Több

Premier (HU): 2011.07.28. | HBO Max (2021.10.04.) | Disney+ (2022.06.14.)

Verdák 4.  (2025)

Verdák 3  (2017)

El Materdor  (2008)

Több

2022.03.15 JRD

Verda evolúció... 2. rész

Az első részhez képest ez már kissé felnőttesebbre (mondhatnánk halálosabbra sikerült). Nem tudom, miért érezték a készítők fontosnak, hogy egy jó gyerekfilmet felnőttesre vegyenek, de bizonyára meg volt rá az okuk. (A befektetett 200 millió nem hozott sokkal többet, mint az első rész.) Tagadhatatlan, hogy ez már egy akciódúsabb, szinte bondos része a trilógiának, ahol Matuka is nagyobb szerepet kapott. (Nem csodálom, hogy Matuka önálló sorozatot is kapott, annyira aranyos, együgyű és szerethető a karaktere.) Érdemes megnézni, sőt ez is többször megnézhető. Szóval filmre fel, és jó szórakozást!

2017.03.08 GedyPapa

Gyengécskére sikerült. Sajnos. Én nagyon szerettem az első részt, de a második meg se közelítette azt a szintet. Matuka poénjai is inkább kínosra sikerültek, mint viccesre, ami egy ilyen jellegű mesefilmnél nem előnyös.

2019.10.27 Timon

Többé-kevésbé felér az elsőhöz,néhol meghaladja,néhol viszont nagyon lapos. Többnyire azonban jó a látványos jeleneteknek és az animációnak köszönhetően. 10/8

2019.07.25 Ms. Akárki

Egyszernézős lett ez csupán, pedig az első részt nagyon imádta az egész család, eredeti volt. Ennek még a története is gyengécske és a poénok is többnyire újrahasznosították. Az animáció gyönyörű de ez sajnos kevés.

2018.12.03 Norbert93

Már az első része is unszimpatikus volt, de ez egy fokkal még annál is gyengébb lett.

Hudson doki a második részben már nem szerepel. Nem mondják ki, de a film sugalmazza azt, hogy elhunyt. 2008-ban elhunyt Paul Newman, a doki szinkronhangja, akárcsak a magyar hangja, Kristóf Tibor is.Szerző: JRD

Tipikusan magyar utalás is van ebben a részben! Mindenkinek ismerős az a mondat, hogy "Ízirájder, öcsém!" Bizony, ez a Verdák 2-ben is elhangzik!Szerző: JRD

A magyar szinkron elég sokszínűre sikeredett a rész főellensége körül. Hiszen míg Zündapp prof német akcentussal beszél, addig a körülötte lévők oroszul, olaszul, franciául.Szerző: JRD

2011-ben a 10. legtöbb bevételt hozó film volt.Szerző: mamiéstöti2