Véres munka

Véres munka

Blood Work

A megfáradt ügynök visszautasítja a felkérést, de amikor megtudja, hogy a meggyilkolt asszony szíve most az ő régi szíve helyén dobog, megváltoztatja az álláspontját, és a gyilkosok nyomába ered.

(alexxx)

Forgatókönyvíró: Brian Helgeland
Premier (HU): 2003.05.20.
Clint Eastwood

2021.02.03 uniterra

Megérkezik a bűn San Franciscóba, de az éber McCaleb ezt nem hagyja. Egy órányi huzavona után vagy megöli, vagy rács mögé dugja a bűnöst. McCaleb közben vigyáz, el ne mosolyogja magát. Mindig pisztollyal jár tejért, kenyérért, ez már csak így van.

2016.08.07 mamiéstöti2

Clint Eastwood, mind színészként, mind filmgyártóként hatalmas figura. Egyre inkább csiszolódik, mindig meglátja a hétköznapokban az érdekes témát. Ez a film is nagyon tetszett, néhol kicsit húzták a történetet, de csak azért, hogy még jobban hasson.

2019.10.01 ZeroHero

Nagyon jó és izgalmas thriller, amit ismét Eastwood rendezett, és ő maga játssza a főszerepet is. A film végig feszült, minden pillanatban egy lépéssel közelebb kerülünk a célhoz, és mindig a megfelelő képi világot, a megfelelő zenét és párbeszédet kapjuk. Ezért is ajánlok mindent, ami Eastwood, de a Blood Workot főleg.

2018.03.04 Terminátor6

Ahogy az Államérdeknél már említettem, a 90-es évek végére Eastwood karaktere megváltozott. Ennek a változásnak az egyik jól sikerült darabja a 2002-es Blood Work. A filmbeli nyomozás, illetve a thrilleres behatás a két legnagyobb pozitívuma a filmne... Több

A filmet 38 nap alatt forgatták le. Szerző: rbernadett

Köszönhetően Clint Eastwood sallangoktól mentes, gyors tempójú forgatási stílusának és szerkesztési ismereteinek, a film alig 4 hónappal a forgatás befejezése után már a mozikba kerülhetett. Szerző: rbernadett